Jump to content

xMizuo

Użytkownik
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

xMizuo last won the day on January 6 2019

xMizuo had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About xMizuo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. xMizuo

  Działki na survivalu.

  To są odpowiedzi na podpunkty Coolguy0505: Co do 1., to w poście napisałem o wymiarach działki (szerokość x długość). Zapomniałem jednak wspomnieć o tym ze wysokość działki mogłaby być nieskończona. Świat w survivalu jest wystarczająco duży na ilość osób grających na serwerze. 2. Poczekanie kilka sekund i napisanie ponownie komendy /rtp trwa o wiele krócej niż odkopywanie się z jaskini(nawet jak nie należy do czyjejś działki). Chciałbym tez zauważyć, że nikłe są szanse na to, że tepniemy się do kogoś na działkę. Na survivalu będzie około 50 działek (albo i mniej, bo na co dzień na serwerze wchodzi ok. 10 aktywnych graczy), a mapa napewno ma kilka milionów kratek(załóżmy, że ma 1 milion). Szybka matematyka i prawdopodobieństwo przeteleportowania się na czyjąś działkę wynosi 0,000008%, a prawdopodobieństwo przeteleportowania się na max 25 kratek od czyjejś działki wynosi 0,052%. Co do 3. punktu masz dużo racji, ale czy to nie o to chodzi w tej grze? Rozpoczynasz grę z niczym i twoim jedynym celem jest walka o przetrwanie. Napotykasz jednak wiele trudności, między innymi potwory. Jednak dzięki twoim mocom oraz wspólnej walce(z graczami) pokonujecie wszelkie przeciwności losu. Moim zdaniem to jest wlasnie cel tej gry. Buduję ona napięcie podczas rozgrywki. Jednak chcę też podkreślić, że, skrzynki można blokować, a na działce mogłyby ingerować tylko osoby, które maja do tego uprawnienia. 4.Jedynym sposobem, żeby dowiedzieć się czy się to graczom spodoba, jest zrobienie ankiety. 5. Gracze, którzy będą mieć pretensje do Administracji serwera, za to, że zapomnieli postawić działki, są małymi dziećmi, które mimo to, że zapomniały postawić działki, to jeszcze nie umieją pogodzić się z porażką. Co do ostatniego punktu masz rację. Dopiero teraz zauważyłem, że źle zrozumiałem twój pierwszy akapit, ale nie będę już tego zmieniał bo mi się nie chce.
 2. xMizuo

  Działki na survivalu.

  Z moim kolegą wpadliśmy na pomysł, żeby była możliwość tworzenia działek na survivalu. Chodzi o to, że te działki można by było włączyć do survivalu (i usunąć tą mapę z działkami). Dzięki temu moglibyście zrobić swoją bazę w górach, albo pod wodą, bądź na pustyni. Wszędzie, gdzie twoja dusza zapragnie. Moim zdaniem, jest to lepsza alternatywa, niż płaski teren. Wiem, że jest to trudne do zrobienia, ale w stosunku do tego ile dotychczas zrobiliście(mowa o administracji i osobach, które pomogły w tworzeniu oraz ulepszaniu serwera), to jest stosunkowo mało. Można byłoby też ulepszać działkę, czyli np.: Pierwszą (i jedyną) działkę można byłoby kupić u jakiegoś NPC na spawnie za 10diamentów. Kiedy już się ową działkę postawi na survivalu, to można byłoby ją ulepszać za daną kwotę. Co każde ulepszenie działka powiększa się o 5 kratek (czyli po pierwszym ulepszeniu działka miałaby wymiary 15x15). Załóżmy że: ulepszenie na 15x15 kosztuje 32dc, ulepszenie na 20x20 kosztuje 64diax, ulepszenie 25x25 kosztuje 128diax, i tak dalej. Działka może mieć maksymalne wymiary do 40x40. Dzięki temu survival, byłby lepiej zadbany, wyglądałby bardziej estetycznie, oraz diamenty miałyby większą wartość niż wcześniej. I moim zdaniem największą zaletą jest zrzeszenie graczy oraz ich integracja. Wątpię, żeby poruszony przeze mnie temat, coś zmienił w tej kwestii, ale wolałem to napisać, niż nic nie robić. Wiem, że Łatwo jest mi to mówić, lecz trudniej zrealizować, ale z pieniędzy, które dostajecie ze sklepu na stronie, moglibyście przeznaczyć na reklamy. Dzięki temu serwer, cieszyłby się większą popularnością, niż zwykle. Piszę od razu, że ten akapit, nie ma na celu obrazić administracji serwera, ale tylko dać im drobną sugestię. Dziękuję za uwagę.
 3. xMizuo

  Proszę naprawcię to

  1. Kiedy zabijam Posucha nie dostaje się expa i jeszcze za wiedźme tez sie nie dostaje 2. Kiedy masz postanowi klocek na sethomie działki to nie teleportuje cie na niego tylko w niego. 3. Portal do Netheru jest zablokowany 4. I proszę o odblokowanie craftingu akacjowych płotków 5. Możecie też dodać taką widownie na /arena ice i /arena tree, żeby można było zobaczyć przebieg całej walki Miałem jeszcze dużo propozycji, ale niestety wypadły mi z głowy
 4. xMizuo

  Nether

  Będzie kiedyś otwarty portal do netheru?
 5. xMizuo

  Grupy

  Chyba chodziło mu o takie teamy które np. na arenie członkowie danego teamu nie będą mogli się nawzajem bić.
 6. xMizuo

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Cześć, gram na tym serwerze jako xMizuo. Mam 14 lat. Kocham wodę w świecie realistycznym jak i wirtualnym. Kiedy byłem mniejszy byłem wielkim fanem "Avatara". Moimi ulubionymi postaciami były Yue i Korra (i avatar oczywiście). Panuje nad wszystkimi skillami i prawie wszystkimi combami.
 7. xMizuo

  [Balans] Żywioły

  Woda Moim zdaniem powinniście zmienić działanie Waterspout. Jest to atak który tworzy fale na której unosi się dany gracz. Jednak można używać go tylko w określonych warunkach. Ogień ma Jetpack, powietrze ma Airspout i Tornado, ziemia ma catapult, a woda ma tylko ten skill do poruszania się i może go używać tylko wtedy kiedy ma w pobliżu (max. 3 kratki) jakiś zbiornik. Moglibyście naprawić/ulepszyć to żeby używać to nie tylko w wodzie ale też z dala od niej jak inne skille z tego żywiołu. Nie chodzi mi tu o podwyższenie statystyk dla magów wody ale o tą jedną rzecz. Ogień Ogień jest to żywioł który może cie zabić w bardzo krótkim czasie. Może rzucać ogniem chyba co 2 sek. i wali przy tym 2,5/3 serduszka. Zanim naładujesz jakieś combo bądź atak już nie żyjesz albo masz lowa. Proszę was o nerf tego żywiołu. Ziemia Do ziemi nic nie mam. Uważam, że powinniście go troszkę wzmocnić bo ziemia to nic w porównaniu do ognia czy wody. Nie jestem w tym żywiole więc wypowiem się krótko na ten temat. Z tego co wiem ziemia ma 3 skille które zadają jakiś damage. Dobrze by było gdybyście podwyższyli statystyki ataków. Mam jeszcze jeden problem związany z tym żywiołem. Kiedy powietrze, czy woda używa swoich skilli do wyrzucenia kogoś w powietrze, ziemia przy upadku nie traci żadnego damage. Proszę zmieńcie to, bo powietrze ma trudności w walce przeciwko nim. Powietrze Powietrze to po prostu perełka wśród wszystkich żywiołów. Jak już ktoś cię złapię w jakiegoś skilla to już nic nie zrobisz. Wywala cię w powietrze miliardy kratek nad ziemią i potem.. nie żyjesz. Albo jeszcze jak cię nie zabije to będzie cię rzucał na wszystkie strony i nic nie zdążysz zrobić. Nerf!!!!
 8. xMizuo

  Żywioły- buffy i nerfy!!!

  Moim zdaniem Ziemia podczas upadków z wrogich skilli powinna dostawać obrażenia (nie wiem czy tak się da).
 9. Woda Moim zdaniem powinniście zmienić działanie Waterspout. Jest to atak który tworzy fale na której unosi się dany mag wody. Jednak można używać go tylko w określonych warunkach. Ogień ma Jetpack, powietrze ma Airspout i Tornado, ziemia ma catapult, a woda ma tylko ten skill do poruszania się i może go używać tylko wtedy kiedy ma w pobliżu (max. 3 kratki) jakiś zbiornik. Moglibyście naprawić/ulepszyć to żeby używać to nie tylko w wodzie ale też z dala od niej jak inne skille tego żywiołu. Ogień Ogień jest to żywioł który może cie zabić w bardzo krótkim czasie. Może rzucać ogniem chyba co 2 sek. i wali przy tym 2,5/3 serduszka. Zanim naładujesz jakieś combo bądź atak już nie żyjesz albo masz lowa. Proszę was o nerf tego żywiołu. Ziemia Do ziemi nic nie mam. Uważam, że powinniście go troszkę wzmocnić bo ziemia to nic w porównaniu do powietrza czy wody. Nie jestem w tym żywiole więc za bardzo się nie wypowiem. Powietrze Powietrze to po prostu perełka wśród wszystkich żywiołów. Jak już ktoś cię złapię w jakiegoś skilla to już nic nie zrobisz. Wywala cię w powietrze miliardy kratek nad ziemią i potem.. nie żyjesz. Albo jeszcze jak cię nie zabije to będzie cię rzucał na wszystkie strony i nic nie zdążysz zrobić. Nerf!!!!
 10. xMizuo

  Pvp na działkach

  Fajnie by było gdyby właściciel działki mógłby włączyć na swojej posiadłości PVP. Można by było wtedy budować swoje areny (albo coś innego) na działkach i walczyć z innym graczami. Można byłoby też zrobić jakiś konkurs na najfajniejszą bądź najbardziej kreatywną arenę. Moim zdaniem powinna być opcja włączania i wyłączania pvp na działkach. Mam nadzieję że uda się to komuś zrealizować. ;D
×