Jump to content

Monka

Użytkownik
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Monka

 1. Monka

  [Rekrutacja] Avatar

  Myślę, że w końcu pora na coś, na co wszyscy czekali - czas, na wybranie Avatara! Większość pewnie wie o co mniej więcej chodzi, ale przybliżę bardziej temat - czemu właściwie warto zostać Avatarem? Po zdobyciu tego tytułu odblokowujesz dostęp do wszystkich czterech żywiołów, co otwiera wachlarz możliwości nowych taktyk, do których dostęp masz tylko i wyłącznie TY! Do tego, Avatar zyskuje dodatkowe, potężnie umiejętności. Więcej informacji o umiejętnościach znajdziesz tutaj.. Zapraszamy do startowania - każdy ma szansę, a ta moc jest na wyciągnięcie twojej ręki! Avatara będzie można odebrać co miesiąc, walcząc z obecnym. Wymagania: Aktywność na serwerze Posiadanie 30 LvL wzwyż Posiadanie jednego z czterech żywiołów (woda/ ziemia/ ogień/ powietrze) Wzór Podania: Nick LvL wraz ze screenem, który go potwierdzi Podczas Walk Zabrania Się: korzystania z umiejętności duchów Zgłoszenia przyjmujemy do 20.02.2019, 20:00 !
 2. Monka

  [ZADANIA] Gildie

  Na serwer wkraczają zadania dla Gildii! Kyoshi, Równościowcy, Biały Lotos i Czerwony Lotos mają zbudowane bazy, więc pora dać kolejne zadania. Będą pojawiać się one co tydzień i można będzie zdobyć od jednego do trzech punktów - w zależności od szybkości wykonania lub od trudności. Punkty będą zliczane co miesiąc, a zwycięska Gildia zdobywa nagrody. ᴀᴋᴛᴜᴀʟɴʏ ʀᴀɴᴋɪɴɢ Biały Lotos - 6 punktów. Czerwony Lotos - 0 punktów. Kyoshi - 0 punktów. Równościowcy - 0 punktów. Wszystko wyjaśnione? No to startujemy z pierwszym zadaniem! Są walentynki, ale wygląda na to, że ktoś pogubił dekoracje na mapie! Możesz poszukać ich na miastach. [1 PUNKT] Pierwszą budowlą jest SERCE ZE SZKŁA, zawieszone tam, gdzie otacza je pustynia. [ 2 PUNKTY] Drugą jest natomiast PUDEŁKO Z CZEKOLADKAMI, ukryte gdzieś, pomiędzy kamiennymi szczytami. [3 PUNKTY] Tym najtrudniejszym jest CZERWONA RÓŻA, rosnąca na skale, tam, gdzie nie dosięga burza. Gdy ktoś zgłosi jedną budowlę, druga gildia nie może tej samej. Uwaga! Gdy znajdziesz daną strukturę, musisz zrobić Screenshota, na którym będzie przynajmniej dwóch członków gildii i przesłać go pod tym tematem wraz z nazwą gildii!
 3. Monka

  [Rekrutacja] Gildie

  Na serwerze zostały wprowadzone gildie, więc pora na wybranie ich liderów! W tym temacie możecie zgłaszać się na Liderów Gildii! Będąc Liderem możesz dodać kolegów do Gildii i rosnąć w siłę, zdobywając nagrody dla całej grupy za cotygodniowe zadania i - oczywiście - czapki dla całej gildii! Wymagania? Jest kilka: aktywność na serwerze, kultura, 12 LVL Jeśli spełniasz te wymagania, odpowiedz nam na kilka pytań: Opowiedz coś o sobie! Jak masz na imię, jaki masz nick, co lubisz, hobby? Dlaczego akurat TY masz zostać liderem? Do której gildii aplikujesz, i dlaczego? Czy byłeś(-aś) karany(-a)? Ile czasu poświęcasz na serwer? GILDIE Biały Lotos - AdameQ Czerwony Lotos - Sauron Równościowcy - Newerboard Kyoshi - TakeruSenpai *Pamiętaj - długość podania wcale nie świadczy o jego treści! Nie musisz rozpisywać się na A4, by zostać wybranym. W rekrutacji głównie będziemy zwracać uwagę na to, co napisaliście, a nie ile. Zgłoszenia zbieramy do 25.01.2019!
 4. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire i Mistrza Air Czas na składanie podań do 08.03.2019
 5. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  ~ Rozpiska Walk o Water~ Cinekk vs HezuPL Skymil vs Igor ~~ Wygrany z walki Cinekk vs HezuPL vs wygrany z walki Skymil vs Igor
 6. Monka

  [ZADANIA] Gildie

  ~~ ZADANIE 2 ~~ Wydaję mi się, że można już poczuć, iż wiosna zbliża się wielkimi krokami... W takim razie, kolejnym zadaniem jest zebranie kilku kwiatów. Pierwsza gildia zdobywa 3 pkt, druga 2 pkt, a trzecia 1 pkt. 16 niebieskich orchidei, 8 czerwonych tulipanów, 8 białych tulipanów, 8 pomarańczowych tulipanów, 8 różowych tulipanów, 32 maki, 16 margaretek. UWAGA! Ss musi pokazywać wszystkie kwiaty na pasku eq oraz musi być zrobiony przez lidera gildii!
 7. Monka

  [Rekrutacja] Avatar

  ~ Rozpiska walk o Avatara ~ HezuPL vs AdameQ Karibali vs TakeruSenpai // Wygrany z walki HezuPL vs AdameQ vs wygrany z walki Karibali vs TakeruSenpai Czas na walki: do 26.02.2019r. Walki muszą rozgrywać się przy administratorze, moderatorze bądź helperze!
 8. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Karibali zostaje Mistrzem Fire
 9. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Water Czas na składanie podań do 24.02.2019
 10. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire Czas na składanie podań do 21.02.2019
 11. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Walka: KapiiPl vs Karibali Wygrywa: KapiiPl
 12. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  ~ Rozpiska Walk o Fire~ KapiiPl vs Karibali
 13. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  C9_Kinoko i Kisielpl - dyskwalifikacja z powodu braku aktywności. Walka: AdameQ vs AtimeQ Wygrywa: AdameQ
 14. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire Czas na składanie podań do 03.02.2019
 15. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  ~ Rozpiska Walk o Air ~ EvolutionXD vs AdameQ kisielpl vs AtimeQ C9_Kinoko vs wygrany z walki kisielpl vs AtimeQ ~~ Wygrany z walki EvolutionXD vs AdameQ vs wygrany z walki C9_Kinoko vs X
 16. Monka

  [Rekrutacja] Gildie

  Koniec zapisów, a po ustaleniu, mamy i wyniki: wodnik0206 - Rownosciowcy Anavel - Ogniste Fretki skymil - Czerwony Lotos Przekorny_Los - Bialy Lotos Serdecznie gratuluję nowym Liderom Gildii!
 17. Monka

  Skarga na administratora

  Flaki oczywiście musi wszędzie zwracać na siebie uwagę :V Dział skargi nie jest od żartów. //zamykam
 18. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Air Czas na składanie podań do 26.01.2019
 19. Monka

  [Rekrutacja] Gildie

  Tak.
 20. Monka

  Żywioły [GUI]

  Wybór żywiołu, przypisywanie Skilli i opcje /gui Po wejściu na serwer najważniejszy jest wybór żywiołu. Możesz tego dokonać wpisując komendę /gui i klikając w item odpowiadający żywiołowi. Po następnym kliknięciu MENU ukaże nam się obszerniejsze okno. Znajdziemy tam kilka opcji: Na początek przypisywanie Skilli. Można to zrobić za pomocą bloków u góry menu - klikamy na blok, a następnie na slot, do którego chcemy przypisać dany skill. Listę można przewijać poprzez strzały po bokach. Ze slotów można również usuwać skille za pomocą ikony Bariery. Klikamy raz na opcję "Usuwanie Ruchów" a następnie na ruchy, które chcemy usunąć. Aby wyłączyć tę opcję, klikamy ponownie na "Usuwanie ruchów". Klikając czerwoną wełnę w rogu okna możemy wyłączyć magię. Gdy to zrobimy, nie jesteśmy w stanie używać Skilli. Aby włączyć z powrotem, klikamy na zieloną wełnę. Między usuwaniem ruchów i wyłączeniem magii jest tabliczka, pozwalająca na wyświetlenie szczegółów o Skillach. Po kliknięciu jej, gdy najedziemy na ruch, powinno wyświetlić się KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFO. Kiedy naciśniemy, wyskoczy szerszy opis Skilla. Naciskając jasnozielony barwnik o nazwie Tablica Ruchów, możemy wyłączyć tablicę z lewej strony ekranu. Aby wyświetlić ją ponownie, musimy kliknąć jeszcze raz. W menu istnieje również opcja Zobacz Combosy, dzięki której w naszej liście Skilli pokażą się tylko Combo. Aby włączyć normalną listę, klikamy ponownie.
 21. Monka

  Regulamin Serwera

  REGULAMIN SERWERA AVATARCRAFT.PL I. Konto 1. Tworząc konto na serwerze avatarcraft.pl akceptujesz poniższy regulamin. Nieznajomość, bądź niewiedza użytkownika, nie zwalnia z jego przestrzegania. 2. Nick (nazwa) gracza nie powinna zawierać treści obraźliwych, rasistowskich bądź naruszających dane osobowe innego użytkownika społeczności. 3. Na serwerze dozwolone jest JEDNO konto. Jeśli gracz założy ich więcej, jego następne konta będą blokowane, a w najgorszym przypadku otrzyma permanentnego bana na IP II. Gra 1. Zakazane jest umieszczanie treści wulgarnych oraz obraźliwych dla innych użytkowników 2. Zakazane jest pisanie identycznych, bądz bardzo podobnych wiadomości w któtkim odstępie czasu (spam) 3. Zakazane jest pisanie wiadomości, w których wielokrotnie jest powtarzany ten sam znak (flood) 4. Zakazane jest reklamowanie konkurencyjnych serwerów 5. Administrator ma prawo do przyznania kary bez podania konkretnego powodu, jeśli w jego mniemaniu, użytkownik naruszył regulamin 6. Administator nie ponosi odpowiedzialności za treści wysyłane przez użytkowników i nie odpowiada za jakiekolwiek negatywne skutki udostępnienia 7. Sprawy prywatne/kłótnie załatwiamy w wiadomościach prywatynych, nie zaśmiecamy chatu 8. Nękanie innych użytkowników będzie surowo zwalczane 9. Wszelkie oszustwa są zakazane, a osoby, które się ich dopuściły, karane 10. Zakazane jest odsprzedawanie konta innym użytkownikom. W takim przypadku konto kupującego i sprzedającego zostaną zablokowane. 11. Zakazane jest sprzedawanie rzeczy dostępnych na serwerze za realne pieniądze, które nie pochodzą z sms shopu (przykład: PSC, skiny do innych gier) 12. Konto zbanowane, usunięte z gry, nie dostaje zwrotu pieniędzy za konto VIP ani za przedmioty nabyte w sms shopie 13. Próba kradzieży czyjegoś konta jest karana banem 14. Używanie nieoficjalnych programów do gry (cheatów) jest karane banem 15. Zakazane jest kierowanie gróźb w kierunku innych graczy 16. Zakazane jest jakiekolwiek korzystanie z błędów gry. Należy je niezwłocznie zgłosić administracji III. Podsumowanie Naruszanie regulaminu może prowadzić do zawieszenia konta. Pamiętaj, że nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania. Każdy gracz powinien zapoznać się z tymi regułami przed wejściem na serwer avatarcraft.pl. Kary zależne są od powagi wykroczenia.
×