Jump to content

wodnik0206

Helper
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

wodnik0206 last won the day on January 10

wodnik0206 had the most liked content!

Community Reputation

15 Neutral

1 Follower

About wodnik0206

 • Rank
  Gracz

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. wodnik0206

  Tartak oraz Kopalnia

  Ja osobiście uważam że te lokacje nie są niezbędne, ponieważ ryzyko śmierci jest małe ze względu na posiadaną przez graczy skille. Ale nie zaprzeczam że były by to bardziej komfortowe sposoby na pozyskanie surowców, a szczególnie drewno, którego szybkie zdobywanie jest utrudnione przez plugin odpowiadający za zmianę standardowego kształtu drzew
 2. wodnik0206

  Tutorial

  Nowi gracze nie mogą testować żywiołów po rejestracji
 3. wodnik0206

  Tutorial

  Informacje na Tutorialu, gdzie można testować żywioły są nie aktualne i wprowadzają w błąd nowych graczy
 4. wodnik0206

  Luźna sugestia odnośnie urozmaicenia serwera

  -Odnośnie do surowców z netheru, można je kupić na targach na warpach (Jak dobrze pamiętam to na żarzacej wyspie i chyba szkole ognia), co prawda kupienie tych surowców jest ograniczone poprzez rangę za lvl i znajomość lokalizacji danego targu. -Mobspawnery w postaci bloków czy jajek mogły by być dodane, ale że względu na swoją wartość miały by odpowiednio wysoką cenę albo trudność pozyskania (warp VIP)
 5. wodnik0206

  Magia

  W serii sub-elementy były czymś rzadkim i elitarnym dla danych społeczności czy rodów więc ja osobiście nie widzę tej zmiany
 6. wodnik0206

  Działki na survivalu.

  Działki na survie moją mały sens ponieważ jest dużo graczy którzy grają sobie krótko A później przestaja I survival jest raz na jakis czas resetowany I bys wszystkie itemy wtedy stracił
 7. wodnik0206

  MiniGierki

  Można by zrobić jakieś mini gry, np.: "paintball" na śnieżki lub coś w stylu "zdobądź flagę". Gracze by mogli sami dołączać do nich bez obowiązkowej obecności administracji jak w przypadku eventów.
 8. wodnik0206

  Turniej Walk Magicznych

  Ostatnio widać lekkie ożywienie wśród teamów ,więc może by tak spróbować dodać dni w tygodniu ,w których odbywały się walki magiczne, np.: żeby walki nie odbywały się tylko w piątki ,ale też w środy i soboty, bo nie wszystkim może pasować piątkowy termin.
 9. wodnik0206

  Turniej 1v1

  wodnik0206 Woda Mateusz 18 Większość mnie zna Biorę udział tak z ciekawości
 10. wodnik0206

  System Lvli

  Można by dodać osobny temat w ,którym byłyby opisane szanse na wydropienie zwoju/zmiany ścieżki, ponieważ gracze bardzo często oto pytają.
 11. wodnik0206

  Teamy

  Może zamiast trzech 10-scio osobowych gildii można by wprowadzić możliwość tworzenia teamów przez graczy pod warunkiem posiadania co najmniej 3 członków.
 12. wodnik0206

  Zjawiska Astronomiczne

  W serii o ile dobrze pamietam moce maga wody się jeszcze bardziej zwiększały tzn. dość utalentowany mag mógł tkać krew (oczywiście ten buff nie miałby by polegać na tym ponieważ pakiet wody stracił by sens )
 13. wodnik0206

  Zjawiska Astronomiczne

  Chciałbym wyjść z takim pomysłem by dodać nowe zjawiska astronomiczne do gry, m.in.: Pełnia- która by dawała jeszcze dodatkowego buffa dla wody Zaćmienia słońca i księżyca - które blokowaly tymczasowo odpowiednio magie ognia i wody Komete Sozina - dająca buffa dla ognia Oczywiście jest to tylko pomysł, który mógłby byc wykorzystany jesli w ogóle jest to możliwe.
 14. wodnik0206

  Itemy do ślubu

  Moim zdaniem ciekawym dodatkiem do ślubów byłyby złote obrączki z Nickiem drugiej połówki, oraz możliwość kupie obrączek z innych surowców (diamentów i żelaza) jako prezent
 15. wodnik0206

  Elytra

  Zbugowałem się podczasu lotu na skrzydłach elytry, przez co mam cały czas animacje lotu. Próbowałem juz sam i z pomoc to naprawic w miare możliwości ale nie wyszło.
×