Jump to content
Sign in to follow this  
Monka

Żywioły [GUI]

Recommended Posts

Wybór żywiołu, przypisywanie Skilli i opcje /gui

   Po wejściu na serwer najważniejszy jest wybór żywiołu. Możesz tego dokonać wpisując komendę /gui i klikając w item odpowiadający żywiołowi.
   Po następnym kliknięciu MENU ukaże nam się obszerniejsze okno. Znajdziemy tam kilka opcji:

  • Na początek przypisywanie Skilli. Można to zrobić za pomocą bloków u góry menu - klikamy na blok, a następnie na slot, do którego chcemy przypisać dany skill. Listę można przewijać poprzez strzały po bokach.
  • Ze slotów można również usuwać skille za pomocą ikony Bariery. Klikamy raz na opcję "Usuwanie Ruchów" a następnie na ruchy, które chcemy usunąć. Aby wyłączyć tę opcję, klikamy ponownie na "Usuwanie ruchów".
  • Klikając czerwoną wełnę w rogu okna możemy wyłączyć magię. Gdy to zrobimy, nie jesteśmy w stanie używać Skilli. Aby włączyć z powrotem, klikamy na zieloną wełnę.
  • Między usuwaniem ruchów i wyłączeniem magii jest tabliczka, pozwalająca na wyświetlenie szczegółów o Skillach. Po kliknięciu jej, gdy najedziemy na ruch, powinno wyświetlić się KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFO. Kiedy naciśniemy, wyskoczy szerszy opis Skilla.
  • Naciskając jasnozielony barwnik o nazwie Tablica Ruchów, możemy wyłączyć tablicę z lewej strony ekranu. Aby wyświetlić ją ponownie, musimy kliknąć jeszcze raz.
  • W menu istnieje również opcja Zobacz Combosy, dzięki której w naszej liście Skilli pokażą się tylko Combo. Aby włączyć normalną listę, klikamy ponownie.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×