Jump to content
Torek

[Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

Recommended Posts

~~~ Mistrzowie Żywiołów ~~~

Na serwerze posiadamy mistrzów czterech żywiołów: Wody, Ziemi, Ognia i Powietrza. Każdy z nich ma własną salę, gdzie prowadzi walki o odznaki przeciw innym graczom.

Wymagania do przystąpienia do walk o Mistrza Sali:

• Kultura
  • Nie posiadanie na koncie wielu kar (mute, jail, ban)
  • Posiadanie konkretnego żywiołu do walk o odpowiadającego mu Mistrza
  • Posiadanie przynajmniej 6 LvL na serwerze

Wzór Podania:

• Kilka słów o sobie
  • Dlaczego akurat ten żywioł
  • Screen z dowodem posiadania danego żywiołu oraz 6 LvL'a

~~~ Lista Aktualnych Mistrzów ~~~

Mistrz Water - Anavel

Mistrz Earth - BRAK

Mistrz Fire - BRAK

Mistrz Air - xAssasinx

Edited by Anavel

Otwieram Rekrutacje na Wszystkich Mistrzów
Czas na składanie podań, aż do osiągnięcia wystarczającej ilości kandydatów na dany żywioł

• Like 2

Cześć nazywam się Dominik gram już trochę w Mc i znam się na tym xD. Interesuje się grami komputerowymi i jestem Pro Playerem w mc. Ogólnie na serverze posiadam żywioł Ziemi,dlaczego ziemia? Grałem na takich serverach już i wybierałem inne żywioły ale Ziemia jest tym jedynym ponieważ posiada ona ruchy pod Defensywe i Atak.Dlatego chciałbym zostać Mistrzem Earth. Dziękuje za wysłuchanie :D domin800 <3

2018-12-22_13.41.46.png

Witam, moj nick na serwerze to Kyuubik, mam 16 lat, a swoje dzieciństwo przesiedziałem w piaskownicy ;P

Wybrałem ten zywiol, z powodu przywiązania do owego zywiolu, bo w koncu codziennie jak wstaje to mogę śmiało powiedizeć, ze jestem mieszkancem ziemi ;p

w dodatku fakt, ze jedzenie jest z ziemi, jeszcze bardziej przykuwa moją uwage do tego zywiolu, bo lubie jesc, a jako grubas jestem dobrym tankiem :D

https://prnt.sc/lyaaov - screen

Czesc jestem Lubomir gram pod nickiem SeYeL mam 14 lat i chce kandydowac na mistrza fire

Dlaczego ten typ?

Lubie ogien bo mozna zrobic kielbaski np xd I ogolnie jest dosc silny jako magia 

Tu ss mojego lvla

Screenshot_5.png

• Thanks 1

Siema, jestem Kapo interesuje się pokemonami i jestem ogromnym fanem avatara, oglądnąłem całego aanga kilka razy, i całą korrę raz. Grałem wcześniej na tego typu serwerach. Wybrałem ten żywioł, ponieważ jest on moim ulubionym i  bardzo podobał mi się w kreskówce, gdzie jedną z moich ulubionych bohaterek jest katara. 

woda.PNG

• Like 1

Witam,nazywam się Max gram na serwerze z nickiem _Max_Production_ mam 14 lat.Grałem na serwerze jeszcze przed startem, i chciał bym zostać mistrzem magi wody nie tylko z tytułu ale tagże z umiejętności, i chcę doskonalić swój skill w walce

Dlaczego ten żywioł:

Wybrałem magię wody ponieważ mam z nią największe umiejętności, używałem tagże reszty żywiołów ale to nie było to samo co woda.W życiu codziennym mam bardzo dużo styczności z wodą.Bardzo chciał bym być mistrzem magi wody.

pozdrawiam Max

• Thanks 1

On 12/22/2018 at 12:17 AM, Torek said:

Zglaszam sie na mistrza żywiołu powietrza, nazywam sie jak sie nazywam a nick "NewerBoard". Gram tu od niedawna ale spedzam tu sporo czasu i wbilem do tej pory 10 lvl.

Wybrałem powietrze bo z początku pasował mi opis, wydaje mi sie teraz, ze to najtrudniejszy zywiol do opanowania i z tego co widze malo osob umie nim poprawnie grac, uwazam ze jest bardzo silny ale zarazem niesamowicie ciezko sie go nauczyc.

2018-12-23_17.37.59.png

19 godzin temu, _Max_Production_ napisał:

Witam,nazywam się Max gram na serwerze z nickiem _Max_Production_ mam 14 lat.Grałem na serwerze jeszcze przed startem, i chciał bym zostać mistrzem magi wody nie tylko z tytułu ale tagże z umiejętności, i chcę doskonalić swój skill w walce

Dlaczego ten żywioł:

Wybrałem magię wody ponieważ mam z nią największe umiejętności, używałem tagże reszty żywiołów ale to nie było to samo co woda.W życiu codziennym mam bardzo dużo styczności z wodą.Bardzo chciał bym być mistrzem magi wody.

pozdrawiam Max

Max dodaj ssa lvla

• Thanks 1

Witam,

Mam na imię Patryk (mój nick  na serwerze to xNoternus). Gram już długo na serwerze i chciałbym zostać mistrzem sali Ziemi ;3. Dlaczego bym chciał zostać mistrzem akurat tej sali? Ponieważ:

- Lubie ten żywioł i dobrze mi w nim idzie,

- Posiadam duża wiedzę na temat tego żywiołu i mógłbym uczyć innych ;3

2018-12-23_19_39_09.thumb.png.ec9a28cd22f237932816e7752a0ffbe8.png

• Thanks 1
  • Confused 1

Witam jestem mmaanuel, mam 16 lat. Chcę zostać mistrzem air. Na serwerze gram od około 2 tygodni. Jestem graczem kulturalnym, pomocnym wkońcu staram się o helpera 😁.  Moje zainteresowania to nauka biolci i matmy, pomoc tacie w gospodarstwie i granie w gry. Jako gracz buduje jeszcze muzeum wraz z graczem Kyuubi😁

Wybrałem ten typ dlatego iż lubię go i jestem w nim dobry,  powietrze do bardzo trudny typ w końcu mamy około tylko 3 ataki bijące. 

Tu ss z lvl

Zrzutekranu_2018-12-24-10-01-54-763~2.jpeg

Edited by mmaanuel
  • Thanks 1

Dzień dobry i wesołych świąt! Jestem Marysia ->_Gabacia_, mam 14 lat. Jestem kulturalna oraz nie byłam ani razu karana. Zgłaszam swoją kandytaturę na Mistrzynię Ognia. Jeśli tylko mogę chetnie pomogę innym.  Wybieram ogień, ponieważ dobrze mi w nim idzie oraz gdy byłam młodsza i oglądałam "Avatar" najbardziej lubiłam ten żywioł.

Pozdrawiam oraz proszę o rozpatrzenie mojej prośby !

image.png.74abee4f1aad1f2fdb34aa899f31f74b.png

• Thanks 2

_Gabacia_ oddała walkę walkowerem.

SeYel zostaje nowym Mistrzem Fire

domin800 zostaje nowym Mistrzem Earth

_Max_Production_ zostaje nowym Mistrzem Water

Otwieram Rekrutacje na Mistrza Water

Czas na składanie podań do 8.01.2019

Cześć, gram na tym serwerze jako xMizuo. Mam 14 lat. Kocham wodę w świecie realistycznym jak i wirtualnym. Kiedy byłem mniejszy byłem wielkim fanem "Avatara". Moimi ulubionymi postaciami  były Yue i Korra (i avatar oczywiście). Panuje nad wszystkimi skillami i prawie wszystkimi combami.

image.png.3c3d06a5ab2d48bbff4f2c99936942f7.png

• Rak 1

siema jestem kapo i powracam dwa razy silniejszy niz przed poprzednim rekru i tak jak w poprzednim podaniu, wybralem wode poniewaz jest moim ulubionym zywiolem 

dlaczego ja? znajdz mi gracza ktory powie ze jestem slabym magiem wody

image.png.7ce7b93a3e56a6441f49fafa49736f02.png

Posted (edited)

siema jestem lilka mam 25 lat i jestem najlepszom czarodziejkom wody, nikt nie jest mi równy w tym typie, gdyż płacze jak mało kto gdy kroje cebule, a do tego umiem robić fale rękoma jak jestem w wannie. co do kapo to smierdzi kielbasom i jest s l a b y

dlaczego ja? bo jestem najlepsza i umiem kierowac wodom myslami

https://imgur.com/a/1By02Je

Edited by Lili
  • Like 1
  • Thanks 1

23 minutes ago, Lili said:

siema jestem lilka mam 25 lat i jestem najlepszom czarodziejkom wody, nikt nie jest mi równy w tym typie, gdyż płacze jak mało kto gdy kroje cebule, a do tego umiem robić fale rękoma jak jestem w wannie. co do kapo to smierdzi kielbasom i jest s l a b y

dlaczego ja? bo jestem najlepsza i umiem kierowac wodom myslami

https://imgur.com/a/1By02Je

i mamy mistrza wody, zadnych pytan

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

wypisuje sie bo zaszłam w cionrze i nie mam czasu grac tyle co wczesniej

• Sad 3

lili olej naszego bachora moja mama się nim zajmie

Hejka, mój żywioł to woda, bo w niej czuje się najlepiej i najbardziej lubiłem to plemię w Avatarze,  podobają mi się jej moce, w MC gram od wielu lat, od samych początków, chociaż przyznaje że z dużymi przerwami. Wciąż się uczę "obsługi żywiołów" ale dążę do ideału, najlepiej się uczę przy walkach z innymi. Mój nick to bobby2002. Pozdrawiam wszystkich 😄 i do zobaczenia w grze!

bobby2002

2019-01-03_20.44.04.png