Jump to content
Torek

[Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

Recommended Posts

Jestem FrozePL jestem najlepszym magiem wody jak chcesz zmiesz sie pozdro

Cytat

zabije karzdego kto mi pszeszkodzi byci mistrzem wody

• Rak 1

19 hours ago, bobby2002 said:

Hejka, mój żywioł to woda, bo w niej czuje się najlepiej i najbardziej lubiłem to plemię w Avatarze,  podobają mi się jej moce, w MC gram od wielu lat, od samych początków, chociaż przyznaje że z dużymi przerwami. Wciąż się uczę "obsługi żywiołów" ale dążę do ideału, najlepiej się uczę przy walkach z innymi. Mój nick to bobby2002. Pozdrawiam wszystkich 😄 i do zobaczenia w grze!

bobby2002

2019-01-03_20.44.04.png

zmień se czcionke ziomek (unicode font) 😄

Otwieram Rekrutacje na Mistrza Earth

Czas na składanie podań do 18.01.2019

Podanie Na Mistrza Ziemi

• Nazywam się Nikodem mam 14 lat Zajmuje się grafiką w photo shopie na poziomie średnim :< . Lubię grać w gry komputerowe takie jak Minecraft ,Nostale oraz League of Legends.
  • Żywiołem który wybrałem jest ziemia dlaczego ? ponieważ bardzo lubię manewrować terenem podczas walki , jak i zastawianiem pułapek na innych graczy walczących razem ze mną na arenie . Kolejnym z powodów jaki wybieram to po prostu defensywność oraz agresywność w odpowiednim momencie .
  • Na serwerze obecnie posiadam 32 Lvl

Pozdrawia Foxnar :)

Lvl.PNG.ad6382b2ee80a802160e787baae8eb66.PNG

Edited by Foxnar
  • Like 2

PODANIE NA MISTRZA ZIEMI

• Nazywam się Kamil, mam 16 lat i chodzę do liceum. Jestem dość znaną i mam nadzieję, że również lubianą osobą na serwerze. Nie wyróżniam się specjalnymi zainteresowaniami, gram w gry komputerowe, spotykam się ze znajomymi, uczę się. Gram tutaj średnio 2 godziny dziennie.
  • Gram ziemią, ponieważ jest praktyczna zarówno na survivalu, jak również podczas walk z innymi graczami.

image.png.0c6e386c5bbf4a4bb8b32095412c2333.png  

Edited by Santos
  • Like 1

Siemka, jestem Dominik. W minecrafta gram już jakieś 10 lat xd. Chce kandydować na mistrza ziemi, wybrałem ten żywioł bo po prostu spodobała mi się myśl o kontrolowaniu pola walki, z natury lubię mieć nad czymś kontrole więc to żywioł idealny dla mnie. Na serwerze gram od niedawna jednak myślę, że moje umiejętności są naprawdę rozwinięte. Czasem biłem się na arenie 1 vs 3 i jakoś dawałem radę. Moim zdaniem całkiem dobrze używam moich zdolności. Jestem kulturalny i nie miałem nigdy muta czy bana.

2019-01-16_16.35.04.jpg

Cytat

Podanie na Mistrza Air

Cześć, jestem Sebastian. W minecraft gram ponad 5 lat. Chcę kandydować na Mistrza Powietrza, iż jest to mój ulubiony żywioł, dzięki któremu możesz wkurzać ludzi np. wyrzucając ich w powietrze. Jestem bardzo dobry w tym żywiole.

Wybrałem ten żywioł z powodu szybkości ataków oraz ich siły. Moje umiejętności tego żywiołu są bardzo wysokie oraz rozwinięte. Jestem w miarę kulturalny, nie byłem karany ( dziwnie to brzmi xd ).

2019-01-19_20.54.11.png

Podanie na mistrza Air2019-01-19_22_28_57.thumb.png.4fc6755ac15f73f386243e3b4da8a867.png

Hej! mam na imię Adam, interesuję się graniem na gitarze, pianinie, i ogólnie muzyką 😄

Dlaczego wybrałem Air? Otóż uwielbiam mobilność, szybkość i przewagę nad przeciwnikami. 😛 

Sądzę że dałbym radę godnie zastąpić NewerBoard'a jako Mistrz Air. 😄 

Cześć, mój nick to EvolutionXD, chcę zostać Mistrzem Air, bo jestem bardzo dobry w tym żywiole. Powietrze to dla mnie nie tylko jakieś podmuchy, jest to także połączenie z duchami oraz ich światem. Żywiołem tym można bardzo wiele zrobić gdy się umie nim dobrze walczyć. W tym żywiole jestem blisko do perfekcji opanowania go. Mam nadzieję iż zostanę Mistrzem Powietrza. Podrawiam Evo

2019-01-19_20.54.11.png

Witam serdecznie, mój żywioł to powietrze, ponieważ jest dobre i przestronne najbardziej mi się podobało w avatarze. Gram w minecraft od 7 lat i mój nick to: kisielpl

pozdrawiam

kisielpl

2019-01-23_15.55.21.png

Wynik Walki Santos vs Byczek:

Santos 3:0 Byczek

Świadek: OryginalnaDrama

Edited by Santos

Cześć mam na imię Miłosz i mam 14 lat.  Chodzę do 8 klasy. Wybrałem żywioł powietrza ponieważ uważam że jest on odpowiedni do mnie. Grałem już na jednym takim serwerze gdzie również byłem magiem powietrza. Bardzo polubiłem ten żywioł. Proszę tutaj jest scrinschot z levelem i rodzajem magi. Mam nadzieje że się dostanę.  

Mam na imię C9_kinoko. Lubie grac z innymi graczami i im pomagać. Nie lobie gdy ktoś ma na mnie sojusz po to żeby zabrać mi żelazo lub jakąś inną rude. Mam lvl 6 taki jaki jest wymagany . Gram z braćmi , z którymi mam dom . Pomagamy sobie nawzajem. Pokazałem im co i jak . Jestem bardzo szczęśliwy grając na tym serwerze jest on nr.1 na mojej liście.

Mam nadzieje , że  docenicie moje starania wobec serwera.

Według mnie ten serwer jest fajny i go polecam . Textury sa miłe dla oczu NPC wszystko dobrze robią . Turnieje są fajną zabawą.

Ja widzę same plsuy żadnych minusów. 

~wstawiam za C9_kinoko bo nie ogarnął, że tutaj sie wstawia nawet po wyjaśnieniu

• Thanks 1

~ Rozpiska Walk o Air ~

EvolutionXD vs AdameQ

kisielpl vs AtimeQ

C9_Kinoko vs wygrany z walki kisielpl vs AtimeQ

~~

Wygrany z walki EvolutionXD vs AdameQ vs wygrany z walki C9_Kinoko vs X

Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire

Czas na składanie podań do 03.02.2019