Jump to content
Torek

[Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

Recommended Posts

startuje na mistrza fire bo mi sie nudzi a tak na poważnie jestem karibali mam 12 lat i lubie sonica.exe wybrałem fire bo ogień przypomina mi kolor krwi jestem brutalem 😎 image.png.f386034388ff94a8e3ae4e6b8ac68a7e.png

C9_Kinoko i Kisielpl - dyskwalifikacja z powodu braku aktywności.

Walka: AdameQ vs AtimeQ

Wygrywa: AdameQ

Cześć mam na imię Kacper mój nick na serwerze to KapiiPl gram w minecrafta już parę lat chciałbym startować na mistrza Fire gdyż bardzo podoba mi się ten żywioł lubie w nim to, że jest taki zabójczy gdyż można łatwo i szybko zabić przeciwnika a ja kocham zabijać graczy (heh).W kreskówce tez mi się bardzo spodobał ten żywioł no i go lubie xd.

Level.png.6725dfe67a9306bf5a421634596afddb.png

• Confused 1

ok skoro znowu jest rekru a ja nie mam co robić to sie zgłaszam sie image.png.f386034388ff94a8e3ae4e6b8ac68a7e.png  dam te samo zdjęcie bo nie chce robić nowego 

Witam,mój nick to Skymil mam 13 lat i bardzo lubię ten serwer.Wybrałem  żywioł wodę ponieważ najbardziej pasuje i jest najbardziej przydatny.Mam 50 lvl

2019-02-16_22.22.16.png

Nazywam się Cyprian na tego typu serwerach grałem już parę razy i zawsze wybierałem żywioł.

Gram na tym serwerze dopiero 2 dni i już jestem w top 3 pvp mam dużo czasu i często wchodzę na serwer i gram tu przez długie godziny, myślę że idealnie nadaje na mistrza ognia.

Btw przez 3 lata pisałem skrypty na różnych serwerach także jakbyście szukali technika czy coś to zawsze mogę pomóc. 

image.png.42b668edce607732ee13f7936bd91828.png 

• Kilka słów o sobie: Mam na imię Marcin. W minecrafta gram już około 4 lat, a na serwerze od kilku tygodni. Ogólnie jestem bardzo głośną osobą, ale też opanowaną, miłą i pomocną.
  • Dlaczego akurat ten żywioł: Gdy oglądałem seriale spodobał mi się styl walki wody. Obrona, leczenie i tez dobre obrażenia! O moim wyborze decydowało też to, że magowie wody w mojej wyobraźni byli medykami, a ja mam w planach właśnie zawód lekarza 😄.
  • Screen z dowodem posiadania danego żywiołu oraz 6 LvL'a

2019-02-21_15.14.03.png

• Confused 1

Nagrody

Zglaszam się na mistrza wody 

Wymagania wiecie ze spelniam,ponieważ bylem poprzednim  :>>

• Rak 1

Witam, mój nick to skymil mam 13 lat.Wybrałem żywioł wodę ponieważ bardzo mi sie przydaje i najbardziej mi pasuje.Mam 52lvl.

2019-02-23_13.32.47 — kopia.png

hej jestem Igor w minecrafta gram od 4 lat  i bardzo chciałbym zostać mistrzem wody mój nick na serwerze to Igor123 mój lvl na serwerze to 10 

wode wybrałem ponieważ jest bardzo fajna i pomocna

2019-02-24_17.45.17.png

Edited by nico xd

~ Rozpiska Walk o Water~

Cinekk vs HezuPL

Skymil vs Igor

~~

Wygrany z walki Cinekk vs HezuPL vs wygrany z walki Skymil vs Igor

Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire Mistrza Air

Czas na składanie podań do 08.03.2019

Dzień dobry  nazywam  się Michał mam 11 lat mój nick to malinowski2 chciałbym zostać mistrzem ognia dlatego żeby inni mnie szanowali a nie że jestem slaby w pvp chciałbym udowodnić że jestem

godzien tej odznaki za mistrza ognia i no chciałbym też żeby ten serwer miał nowych graczy i żeby był jeszcze fajniejszy niż ten i powodzenia

Edited by malinowski2

Kilka słów o sobie? Robię za klauna na serwerze. Mam 15 lat, jestem w kij leniwa i większość czasu nic nie robię bo mi się zwyczajnie nie chce XD. Na serwerze gram jakoś od końcówki grudnia i trochę już wiem ;p.
Wybrałam powietrze głownie przez niewiedzę i sugerowałam się tylko opisem tego żywiołu. 
Nie gram tragicznie więc się zgłoszę ;l.

ss z lvlem chyba mogę odpuścić xD

• Rak 2

Nagrody

Godzinę temu, malinowski2 napisał:

Dzień dobry  nazywam  się Michał mam 11 lat mój nick to malinowski2 chciałbym zostać mistrzem ognia dlatego żeby inni mnie szanowali a nie że jestem slaby w pvp chciałbym udowodnić że jestem

godzien tej odznaki za mistrza ognia i no chciałbym też żeby ten serwer miał nowych graczy i żeby był jeszcze fajniejszy niż ten i powodzenia

malinowski a gdzie ss z lvl

Walka 

Cinekk vs HezuPL

Wygrany : Hezu

Swiadek:Torek

Walka

Skymil vs HezuPL

Wygrany:Hezu

Swiadek:Drama

Dobry dzień 

Mam 16 lat 

Ze słów o sobie mogę napisać że moim hobby jak i pasją od zawsze jest Muzyka i wszystkie rzeczy z nią związane. 

Na serwerze Gram dokładnie od 30 Grudnia z przerwą w styczniu którą teraz staram się w jakimś stopniu nadrobić.. Na samym serwerze zaś odgrywam role osoby którą wszyscy mają gdzieś.

Jestem Magiem Air od niedawna, bowiem na samym początku wybrałam ogień, lecz niestety żywioł ten nie przypadł mi do gustu przez co byłam zmuszona do jego zmiany.

Zmieniłam ponieważ styl walki maga ognia nie przypadł mi do gustu, skupiony głównie na ofensywie; Bardziej odpowiada mi styl walki gdzie bardzo ważną rolę gra movement a nie jest już tak bardzo nastawiony na same ataki.

Drama mówi że jestem dobra więc się zgłaszam ;l . 

airmistrz.thumb.png.93b3b3bee21f72912cc96c4d29c2716b.png

• Rak 1