Jump to content
Torek

[Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

Recommended Posts

nick: Sauron

dlaczego startuje : 

1 uwazam ze jestem dosc dobrym magiem ognia (moze tylko dlatego ze mam pakiet moze nie xd)

2 na serwerze nie  ma mistrza ognia dlatego  chcialbym sprubowac 

2019-03-19_21.40.48.png

Edited by Sauron

Otwieram Rekrutacje na Mistrza Earth

Czas na składanie podań do 10.04.2019

• Kilka słów o sobie: Cześć, jestem Marcin. Mieszkam w woj. Małopolskim. Bardzo lubię budować w MC 😄 
  • Dlaczego akurat ten żywioł: Muszę przyznać, że jestem osobą, która zmieniła żywioł z wody na ziemię. Gdy oglądałem Korrę to znowu zakochałem się w ziemi.
  • Screen z dowodem posiadania danego żywiołu oraz 6 LvL'a

2019-04-03_21.14.45.png

• Thanks 1
  • Confused 1

Nagrody

Jestem Furociak mam wode gram na tym serwie od października 2018r wybrałem ten zywioł ze względu na magie krwi 

Bez tytułu.png

• Jestem Norbert, gralem na serwerze sporadycznie, teraz planuje pokazać tym typa co w 4 na arenie wala na dziure kto jest bogiem tej gierki
  • Ogniem rozpalam blanty, szlugi i nie tylko wiec mysle ze taki zywiol pasuje idealnie
  • Elo z kolegami przez mur~ upiorny

15549926755541489917461431513152.jpg

Edited by lubieflaki
Dramie nie pasuje imie z malej ELO
  • Like 1

Dzień dobry/Dobry wieczór (co tam u was jest) za pozwoleniem torka startuje znowu na mistrza ognia gdyż lubię ten żywioł i takie tam jest najlepszy i tyle benc. Ssa z lvl dam wieczorem a i mój nick to KapiiPl

Edited by Kapii
  • Confused 1

Siema jestem Damian (aruk), mam bliżej nieokreślony wiek i chce być mistrzem air 😄

Wybrałem ten żywioł ponieważ lubie wiatr ;), zawsze interesowało mnie wszystko związane z wiatrem.

Myśle że jestem dobry w air ponieważ prawie zawsze pokonuje innych w tym  żywiole .

dowod.png

Siemka jestem Adrian (zabijaka22) mam 17 lat i chciał bym zostać Mistrzem Air . Wybrałem ten żywioł ponieważ kocham wiatr , oraz walkę nim która denerwuję innych .

ss.png

Witam, mój nick na serwerze to AenviSeKk i zgłaszam się na mistrza żywiołu powietrza.
Wybrałem ten żywioł, ponieważ jest on moim ulubionym i gram nim już dość długi czas i na niejednym turnieju i serwerze już go używałem.

2019-04-25_20.21.40.png

• Confused 1

W dniu 30.04.2019 o 07:31, stramer373 napisał:

czy nie mozna zrobic nowego mistrza fire?

dajcie znac 😄

Jest aktualny mistrz fire, jeżeli coś się zmieni pojawi się post na forum odnośnie rekrutacji.

Nagrody