Jump to content
Sign in to follow this  
Traizon

Błąd

Recommended Posts

Witam, chciałem zgłosić taki błąd że mój kolega przeszedł do mnie i wszedł na ten serwer ,ale ja chciałem później zagrać na tym serwerze a pisze mi że można mieć max 1 konto i nie mogę wejść .

Można jakoś zrobić bym mógł sobie pograć na tym serwerze ??

Za rozpatrzenie dziękuje.

Wystarczy, że kolega wejdzie na serwer u siebie na kompie, wtedy będziesz mógł zrobić własne konto.

33 minuty temu, Traizon napisał:

zapomniał hasła ehhh . A można inaczej bym zagrał bo fajnie się prezentuje ten serwer.

Daj nick gracza, najlepiej niech sam sie odezwie w wiadomosci prywatnej.

Nagrody

Kolega, zmienimy mu hasło. Wtedy będzie mógł się zalogować u siebie, a ty zrobić konto ze swojego komputera.

A nie możecie po prostu bym mógł zagrać na swoim nicku i żeby nie pisało że jego nick jest przypisany do mojego id czy tam ip ?

Nie, bo możliwe, że po prostu chcesz założyć multikonto, a kolega to tylko wymówka.

On ma kompa u cioci a przychodzi do mnie i razem gramy czyli ja i on gramy na 1 ip  no spk mogę go poprosić by wszedł na forum ale co to da ?

Nie chce robić żadne multi konta ani nic chce sobie się zrelaksować grając na tym serwie tylko że nie mogę.

Niech wejdzie na forum ze swojego konta u siebie w domu, nawet przez telefon. Wtedy będziemy mogli zobaczyć czy wasze IP się różni. Jeśli tak, to zarejestruję ci konto w grze.

Siema , miałem wejść bo mój znaj nie może grać na swoim Nicku i mówił że przepiszecie konto na moje ip 

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this