Jump to content
Liberator

~~~WILKOPERZE~~~

Recommended Posts

Z racji iż 6 osób nie jest aktywny praktycznie już 7 dni niektórzy nawet już 14, i miałem też duże rozczarowanie jak nikogo nie było na Walkach Magicznych które odbywały się w Piątki o 18:00 *aruka to nie dotyczy on się usprawiedliwił "bo miałem rehabilitacje"* dlatego postawiłem dać wam ankietę w której macie zaznaczyć jedną z odpowiedzi. Jeżeli wynik będzie negatywny rozwiązuję gildię Wilkoperze bo nie ma sensu jak jest tylko 1 osoba czy tam 2 aktywne a więc jak wynik będzie sprzeczny z pozytywnym jednogłośnie zwalniam się z posady Lidera gildii Wilkoperze.

W odpowiedzi napiszcie "Będę częściej widywany na serwerze i postaram się pojawiać często na walkach" / "Nie będę widywany na serwerze *jakiś powód*" 

Do końca roku będę  rzadko widywany na serwerze, ponieważ jak już pisałem mam rehabilitacje, ale od wakacji to się zmieni. Na walkach mogę być, myślę że od tego piątku będę mógł w nich uczestniczyć

Pozdrawiam:

aruk

Liberator juz niedługo bede jakos w pt bo walk magicznych nie przegapie

Gildia Wilkoperze nie jest czymś, co można rozwiązać. Jeżeli nie chcesz pełnić funkcji lidera gildii, wystarczy napisać, a znajdziemy nowego.
Każda gildia istnieje do czasu, aż nie ogłosimy kolejnej edycji, a na to się obecnie nie szykuje.

• Like 1

42 minuty temu, Torek napisał:

Gildia Wilkoperze nie jest czymś, co można rozwiązać. Jeżeli nie chcesz pełnić funkcji lidera gildii, wystarczy napisać, a znajdziemy nowego.
Każda gildia istnieje do czasu, aż nie ogłosimy kolejnej edycji, a na to się obecnie nie szykuje.

Ale trzeba bedzie pisac podania czy ktos z gildii dostanie lidera jakby liberator zrezygnował?

• Rak 1

Będę prawie codziennie widywany na serwerze, ale nie będę brać udziału w walkach xd