Jump to content
Sign in to follow this  
Randomowyyy

Luźna sugestia odnośnie urozmaicenia serwera

Recommended Posts

UWAGA!!! TO TYLKO LUŹNA SUGESTIA MAM NADZIEJE ŻE NIE BĘDZIE TU OBRAŻAJĄCYCH MNIE POSTÓW ZE WZGLĘDU ŻE COŚ JUŻ JEST LUB MA BYĆ 🙂

miłego czytania

myślę że administracja a konkretnie Torek mógłby dodać coś jak stragany z surowcami albo wędrownego kupca ponieważ

niełatwo jest znaleźć wszystkie surowce np z netheru lub endu do budowy działki a często akurat to by się przydało do budowy:

skomplikowanego zamku, domku z kominkiem albo czegoś jeszcze.

Jest jeszcze opcja ale nie jest najbardziej wybitną by Torek dodał możliwość zbierania spawnerów mobów albo możliwości craftingu jajek

zwierzaków ponieważ posiadanie zwierząt na działkach bardzo uprzyjemniło by rozgrywkę, i wiem są tutaj pewne wady jak kradzież petów z działki albo zbyt duża ilość zwierząt

lagowała by serwer ale było by to miłe jak by się dało tu ogarnąć 

dziękuje za poświęcony czas za to że kliknąłeś/aś w ten tytuł i tym randomowym akcentem kończę             -randomowyy

• Like 1

-Odnośnie do surowców z netheru, można je kupić na targach na warpach (Jak dobrze pamiętam to na żarzacej wyspie i chyba szkole ognia), co prawda kupienie tych surowców jest ograniczone poprzez rangę za lvl i znajomość lokalizacji danego targu. 

-Mobspawnery w postaci bloków czy jajek mogły by być dodane, ale że względu na swoją wartość miały by odpowiednio wysoką cenę albo trudność pozyskania (warp VIP)