Jump to content
Sign in to follow this  
Spe

Obrazanie gracza przez administratora z innym graczem

Recommended Posts

Oczywiście jak czytałem inne skargi to wyczytałem iż OryginalnaDrama jest zła / ja się sam na własnej skórze przekonałem jaka jest...

Dnia: 16 Sierpnia roku 2019 -=-=-=-==-=-=-=- Niejaka OryginalnaDrama kiedy się pomyliłem <na serwerze  był również tak zwany "Evo">  poprawiła mnie i dodała <jak ty sie w tym wyrazie mylisz to ty nie wiem ile masz lat > a "evo" na to coś że mam 9 lat (ja się wypierałem bo mam 14) potem DRAMA powiedziała że ktoś ma <nwm kto> dysortografie i sie mniej myli to juz bylem zly 

potem powiedzilem że jak ona jest to inni są niemili dla mnie;: ja nie jestem zly normalnie tylko bardzo irytujący a evo byl zly za to ze przez to ze sie ze mną klucil dostal muta na 30 minut bo przeklną  ;; po tym evo wyszedl i DRAMCIA powiedziala ze to nie prawda ze mnie ktos mniej lubi jak ONA jest na serverze  - a ja powiedzialem ze to jest jej wina bo ją bardziej lubią i oni nie są dla mnie szczerz dla mnie i po chwili klutni <dlugo dosc to trwalo> powiedzilala ze nie wie o co mi chodzi ze mnie wysmiewala z evo i powiedziala ze to nie prawda zapytala Inka__ ona sie wypierala tego oczywiscie choc jak jej nie bylo - bylo inaczej -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

NIE TYLKO TO ONA OD ZAWSZE MNIE \NIE LUBIALA -BO MNIE NIE ZNA/

• Rak 1

OryginalnaDrama  nie zrobiła niczego złego

''to jest jej wina bo ją bardziej lubią...'' - nie, to nie jest wina dramy, że irytujesz innych swoim zachowaniem przez co nie mają ochoty z Tobą pisać

Nikt Cię nie wyśmiewał, a przynajmniej nie widziałam tego osobiście

i tak na przyszłość polecam takie tematy tworzyć w dziale do tego przeznaczonym (Skargi)

• Thanks 1

Po 1, zły dział, po 2

mimo iż chciałabym się do tego odnieść zostawię to Torkowi oraz moderacji, niech sobie to przemyślą i zadecydują, nie będę mówić o ułożeniu chronologicznym ani nic, poczekam na ich decyzje.

• Like 1

Nagrody