Jump to content
Torek

[Balans] Żywioły

Recommended Posts

Skoro tak, to moze opisz te ataki, a nie chcesz robic o cos problem : >

• Thanks 1
  • Haha 1

Nagrody

drobna sugestia :  sprawdzałem  fireburst na arenie i moge udowodnić że że na połowie mapy tam gdzie jest śnieg ognia jest dużo mniej chodzi mi o ogień nie o sam wybuch

co do tych  czarów do latania chciałem tylko powiedzieć że ogień ma tylko 2 czary do latania firejet i firedrive tamte 2 to comba których nie można użyc bez samego firejet więc żeby użyć tych comb trzeba czekać na uzycie firejet

wiem że ogień może często latać więc dobrze może nerf nie zaszkodzi co do jetblaze te combo jest bardziej do ataku niż do ucieczki chociaż może być stosowane do obu celów 😃

Nie rozumiem co wy macie do tego sniegu. Arena jest podzielona na 4 zywioly. Woda, w tym snieg to TYLKO 1/4 calej areny. Wyciagnijcie po prostu przeciwnika w inne miejsce. 

Dodam jeszcze, że na części wody podłoże jest ze śniegu i białego betonu, czyli da się zostawić tam ogień 🙂 ~Cinekk

Edited by Cinekk
  • Like 2

Nagrody

air też chyba jest ze śniegu ale nie chodzi tu o to chciałem tylko zauważyć że na tym śniegu fireburst jest nieprzydatny (co mogę pokazać na arenie ) więc nie trzeba go nerfić  

flamerush (combo) -8dmg-> 6dmg cd 9s(bodajże)->15s i podczas gdy wokolo latają kulki moga uderzyc za ta sama ilosc serc tylko wystrzal wtedy nie bije nic ale robi dosyc sporo ognia ktory no szybko nie gaśnie, combo jest dosyc latwe do zrobienia(mozna je zrobic w locie) i bije dosyc sporo jak przy 9s cd 4 serca to sporo dlatego mysle ze ciutke wiekszy cd i mniejszy dmg i bedzie okej

fireburst (combo) -6dmg->5dmg cd 3s->6s bije dosyc dużo, mozna go zaladowac w locie ładuje sie około 2s wiec dosyć krótko

firecomet - 7dmg-> bez zmian ładowanie około 8s->4s cd 45s->30s dosyc fajny skill ale nikt nie uzywa bo sie za dlugo ładuje 8s stac przed przeciwnikiem to pewna śmierć + ten cd boli

Edited by lubieflaki

42 minuty temu, Sauron napisał:

air też chyba jest ze śniegu ale nie chodzi tu o to chciałem tylko zauważyć że na tym śniegu fireburst jest nieprzydatny (co mogę pokazać na arenie ) więc nie trzeba go nerfić  

Air nie ma sniegu. Tam jest chyba bialy beton i welna. 

Nie rozumiem co ty chcesz znerfic XD. z jednej strony mowisz, ze fireburst jest nieprzydatny na sniegu (ktorego, powtorze, nie jest wiele), a z drugiej chcesz go jeszcze nerfic. 

Nagrody

racja moje niedopatrzenie z tym śniegiem 😃

nie chce nerfić gdzieś na górze chyba u anavel wyczytałem że proponuje znerfić fireburst ja nie jestem za znerfieniem tego czaru a jeśli już chcą go znerfić to jak najmniej😃

Edited by Sauron

W dniu 14.05.2019 o 10:14, Kapii napisał:

Ja zauważyłem, że się czepiaćie do ognia tylko ruchów dla graczy A pakiet,vip też ma ja nie zbalansowane :classic_wink:

Czepiamy się comb fire i ewentualnie kilku skilli. Vip ma dość zbalansowane ruchy 🙂, poza tym sam masz możliwość napisania nerfa/buffa na skille, więc nie widzę problemu.

Nagrody

Shrapnel to nowy skill ziemi. Jednak zadaje on 0 dmg... i nie robi nic oprócz fajnego wyglądu. Wnioskuje za naprawieniem go. 

• Like 1
  • Confused 1

Nagrody

Woda

FrostBreath:

• 4 dmg 2 dmg
  • 8s cd 10s cd
  • zmniejszyć zasięg z chyba 13 lub 12 do 8 lub 9 kratek
  • czas trwania lodu skrócić o jakąś sekundę
  • czas działania <zamrażania> 4s 2s

WaterSpout:

• 6s cd ➡ 5s cd

IceWave:

• dać 12s cd

Torrent:

• chyba 7 dmg 5 dmg
  • czas trwania lodu skrócić do 4s

BloodBending:

• zmniejszenie czasu działania
  • 4s cd 8s cd

WaterArms:

• zmniejszenie ilości użyć o 1

Ogień

FlameRush:

• 8 dmg 6 dmg

FireBurst:

• 6 dmg 4 dmg

Powietrze

Nimbus:

• 4s cd 8s cd

AirCocoon:

• 7s cd  4s cd

Meditate:

• 60s cd 50s cd

• Like 2
  • Thanks 2

Nagrody

Witam, proponowałbym zwiększyć zasięg wszystkich ataków air (prócz airswipe) 

Argumenty: np. podczas walk magicznych jeżeli jestem w 3 strefie to moje ataki nawet nie dolatują,

Frostbreath : cd:  8->10

no i sugeruję jeszcze żeby zamrażenie innych trwało krócej, gdyż zanim zdążę wyjść z lodu już nie żyje :[

//Anavel

tak dopisze, nie żyjesz głównie gdy walczysz ze mną, a używam wielu ataków a FrostBreath jest po prostu jednym z nich xd na tym polega gra, że trzeba potrafić łączyć skille aby wygrywać, a czas jest raczej w sam raz gdyż i tak łatwo uciec z lodu przez jego małą objętość.

Edited by Anavel

Frostbreath zmniejszyć dmg o połowę i zwiększyć cd do jakis 14s

Torrent zamrazanie zmniejszyc dmg i zwiekszyc cd na zamrazanie

• Like 2
  • Rak 1

Proponuje zmniejszyć zasięg frostbreath , oraz jeżeli to możliwe zmniejszyć dmg zadawany przez skille do atakowania water albo zwiększyć cd na te skille, gdyż np. podczas walki z jednym graczem water z pakietem on używając 4 skilli może zabrać mi całe hp, a ja nawet nie mogę się bronić(wydostać z lodu, dlatego też sugeruje dodanie do WSZYSTKICH żywiołów skilla, który roztapia/niszczy lód).

Co do komentarza Anavel : nie tylko z tobą 😉 z większością graczy z pakietem water,

no i ciężko się wydostać z lodu jeżeli jest się w jego środku, a przy tym ciągle ktoś spami skillami, które zamrażają

• Like 1

Fr0$tbreath

Według mnie należy dać nerffa na tego skilla, ponieważ jak na arenie spotkam maga wody z pakietem pierwsze co robi zamraża a czym frostbreath'em po czym jak postanawiam uciekać przerywa mi to kolejny atak frostbreath'em i tak aż do kiedy nie zostanę zabity. Tak samo jak zmniejszyć o nieco jego zasięg by inni mieli szanse też zadać obrażenia przeciwnikowi a nie tylko zostawali by schwytani podczas ucieczki. Jak i zwiększyć cd o 3/4 sekundy.

Edited by Liberator
  • Like 2

WODA

Dla mnie powinna być mały buff WaterSpouta, np. Nim dłużej go trzymasz tym dalej lecisz lub nim dłużej trzymasz tym szybciej lecisz, ale przy tym możecie zmienić jego cooldown z 5s do 7s a do tornada z WaterSpouta nie mam się co przyczepić można też dać plugin z  fly od magów powietrza że w łodce można zmieniać szybkość poruszania się od slow, normal, do fast tak jak to było z mapami wody na bagnach lub tak jak robiła Korra

Nerf latania z cabli. Powinny albo naliczac sie uzycia, albo o wiele zmniejszyc zasieg lub jesli daloby sie nalozyc cd na uzywanie tego

EarthKick:

• dmg z jednego strzału 5 dmg -> 4dmg

EarthShard:

• dmg z potrójnego strzału chyba 8dmg -> 6dmg

EarthMole

• cd 8s -> 10s

MudSurge

• 4 dmg -> 3 dmg <ponieważ mogą byc 3 strzały, a przy 4dmg czasem zadawał 5 dmg, a i tak przy zmianie na 3 dmg może zejść połowa hp>

Edited by Anavel
  • Thanks 2

Nagrody

Woda

Torrent - Sam torrent (jako strzał) zabiera 2,5 serca, przy zamrażaniu łącznie 4,5 serca. Dmg skilla jest zdecydowanie zbyt duży, patrząc na to, że lód trzyma się (około) 5-6 sekund, ma sporą objętość, a jego cooldown to 4s. Zwiększyć cooldown lub zrobić coś z tym lodem.

Drain - Skill sam w sobie jest okej, jeżeli chodzi o napełnianie butelek, jeśli natomiast zerkniemy na dmg, który zadaje przy "manipulacji" nim, jednym słowem "porażka". 4 rzuty zabierają łącznie serduszko, więc skill do walki useless. Zaznaczę tu, aby zadać nim obrażenia trzeba stać przy źródle wody, a jego sterowność jest dosyć słaba w porównaniu do innych skilli wody. Zwiększyć obrażenia (przy jednym strzale) do 1 serca.

HealingWaters - Szybko regeneruje hp, a nie ma żadnego cd, co za tym idzie gracze mogą bez przerwy się leczyć, co podczas walki jest dość uciążliwe i irytujące. Nałożyć cooldown.

Surge - Surge jako tarcza nie ma nałożonego cd, gracz po zamrożeniu jej może zadać obrażenia przeciwnikowi (gdy ten podejdzie zbyt blisko) lub zwyczajnie zregenerować sobie hp. Również przydałby się cd.

PhaseChange - Skill niby nic wielkiego nie robi, zamraża i odmraża lód. Mimo to woda podczas uderzenia frostem/spearem/torrentem lub innym skillem, który zamraża może w bardzo szybkim tempie wyjść, również jestem za niewielkim cd.

Tutaj się skupiłam głównie na wodzie, o reszcie zrobię później :l

• Like 1

Nagrody

Agility:

• Dash -> zwiększyć cd o pół sekundy / sekundę
  • Soar -> zwiększyć cd o pół sekundy / sekundę

EarthKick:

• dmg z jednego strzału 5 dmg -> 4dmg

EarthShard:

• dmg z potrójnego strzału zmniejszyć o 2 dmg

EarthMole:

• cd 8s -> 10s

MudSurge:

• 4 dmg -> 3 dmg <ponieważ mogą byc 3 strzały, a przy 4dmg czasem zadawał 5 dmg, a i tak przy zmianie na 3 dmg może zejść połowa hp>

HeatControl:

• nałożyć mały cd, sekunda może

MetalCables:

• zmniejszyć zadawany dmg nawet o połowę
  • odrobinę zmniejszyć zasięg latania

IceClaws:

• 5s cd -> 4s cd

IceSpike:

• Podmuch:
  • ->nadac cd 1 lub 2s jesli się da, jeśli nie dmg zmniejszyć do 2dmg

IceWave:

• zmniejszyć czas trwania lodu do 8s
  • zwiększyć cd

OctopusForm:

• 4dmg -> 3dmg

FrostBreath:

•  zwiększenie zasięgu o 1 lub 2 bloki

IceBlast:

• 6 dmg -> 5 dmg
  • 2s cd - > 3s cd

Edited by Anavel

Nagrody

AirBullet:

3 dmg -> 2 dmg

Ładowanie: 3s ->2s

5s cd -> 4s cd

Lightning:

Ładowanie: 3s -> 2,5s

9 lub 8 dmg -> 6 dmg

brak cd -> 6s cd

PlantBlast:

1s cd -> 2s cd

FireBlade:

5s cd -> 4s cd

FireSerpent:

zmniejszyć czas ładowania

AirJump:

10s cd -> 6s cd

EarthDrag:

zmniejszyć czas trzymania gracza

1s cd -> 5s cd

EarthMole:

8s cd -> 10s cd

SandSurf:

nadać czas użycia na parę sekund

0s cd -> 3s cd

Edited by Anavel

Nagrody

Ulepszcie Fire shield blokuje nie wszystkie ataki 

//Anavel

FireShield zostal juz tak zrobiony przez tworcow pluginu, nie mamy wplywu na to co blokuje, a czego nie. Z tego co pamietam to glownie chroni przed atakami fire

Edited by Anavel

EarthLine:

4dmg -> 5dmg

LavaThrow:

1dmg -> 1,5 dmg

EarthShard:

dmg z metalu 4,25-> 3,75 dmg

Torrent:

dmg deflect 3-> 2dmg

Edited by Anavel
skymil pomylil skille xd