Jump to content
Sign in to follow this  
Torek

Działki 20x20 dla Graczy

Czy chcecie darmowe działki 20x20 dla Graczy?  

17 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy chcecie darmowe działki 20x20 dla Graczy?

• Tak, ale wraz z ich dodaniem zgadzam się na resety survivalu co jakiś czas
      8
    • Nie, oraz nie chcę resetów survivalu
      9

Recommended Posts

Ankieta, w której to wy zadecydujecie czy chcecie otrzymać darmowe działki dla graczy, ale wraz z tym, wprowadzę resetowanie się survivalu co jakiś czas i rzeczy, które na nim wybudowaliście - znikną (o ile ich nie przeniesiecie na darmową działkę). Do was należy decyzja, a za 2 dni po waszej ilości głosów zadecyduje i dam znać, która opcja zostanie wprowadzona.

jak najbardziej, odswiezenie swiata sie przyda z griefu ktory sie robi a gracze moga swoje itemy trzymac na dzialce, ALE! przed pierwszym resetem dajcie graczom przeniesc itemy, i ew. na prosbe jakies budowle na dzialke

• Thanks 1

Jestem za, i dzięki Torek że wziąłeś moją prośbę o działki pod uwagę , bardzo czekam na darmowe działki i myślę że będzie to świetnym pomyslem. Survival co jakiś czas reset musi mieć gdyż w końcu nie będzie się dało na nim grać ponieważ będzie doszczętnie zniszczony. Rozumiem i szanuje to że wiele graczy ma na survivalu fantastyczne budowle, jednak mi nie wystarczy private na skrzynkach drzwiach i piecykach i innych. Ja bym chciał się rozbudować, wyrazić siebie a na survivalu nie mam ochoty ryzykować że ktoś po prostu wpisze rtp i tepnie mi się do domku. Trochę się rozpisalem :D. Liczę na wasze głosy! 🔥💗🔥💗🔥

Edited by Wecks
  • Like 3

Dobry pomysł, ale nie uważacie, że 20x20 to trochę mało? :^
Ogółem nie chcę wyjść na wyrwichleba czy coś, ale na tak małym terenie ciężko zbudować tak, by działka była jednocześnie estetyczna i przestronna. Btw czy to duży problem żeby trochę je powiększyć? Byłabym wdzięczna, gdyby się udało~ +_+

tenor.gif

• Rak 1

5 minut temu, Kasane_Teto napisał:

Dobry pomysł, ale nie uważacie, że 20x20 to trochę mało? :^
Ogółem nie chcę wyjść na wyrwichleba czy coś, ale na tak małym terenie ciężko zbudować tak, by działka była jednocześnie estetyczna i przestronna. Btw czy to duży problem żeby trochę je powiększyć? Byłabym wdzięczna, gdyby się udało~ +_+

tenor.gif

Kasane, owszem jest to mało jednak tym będziemy przejmować się później, narazie musimy wywalczyć działki 

• Thanks 1
  • Confused 1

5 minut temu, Wecks napisał:

Kasane, owszem jest to mało jednak tym będziemy przejmować się później, narazie musimy wywalczyć działki 

Wydaje mi się, że jak już powstaną 20x20, to może być problem z wyproszeniem większych. Przede wszystkim zapewne trzeba się będzie z tym nafatygować albo stworzyć kolejne osiedle. Jakoś ciemno widzę, że ktoś na to pójdzie. Ale ja tam nie wiem, tak tylko sobie gdybam :v

Chcesz cos estetytcznego, kup vipa. Serwer musi do tego zachecac inaczej by przestal istniec. A tak swoja droga to 10zl/miesiac jest z rzedu grosze 

Edited by pysiokk
  • Thanks 1

Rety, ale spokojnie, po prostu zapytałam~ A co do vipa, i tak mam w planach kupić, ale teraz mniejsza o to.

Nie przesadzajmy. Moim zdaniem możliwość zmiany skina, wykonywania combo oraz cena (vip na każdą sakwę hehe) to już ogromna zachęta. Więc raczej nikt by nie umarł od powstania choć trochę, delikatnie, ODROBINKĘ większych działek, na przykład 25x25, nie? ^-^

19 godzin temu, pysiokk napisał:

Chcesz cos estetytcznego, kup vipa. Serwer musi do tego zachecac inaczej by przestal istniec. A tak swoja droga to 10zl/miesiac jest z rzedu grosze 

Kupilem na 30 dni i mam własną działkę. Chodzi mi o to żeby survival się resetowali bo zrobi tam się grzyb 

• Like 1

22 hours ago, Wecks said:

no i mamy glosy

Teraz, newerboard napisał:

no i mamy glosy

Wiesz. Narazie to jest 6:8 a do końca chyba dużo czasu nie zostało 😛

1 minute ago, Wecks said:

Wiesz. Narazie to jest 6:8 a do końca chyba dużo czasu nie zostało 😛

no to wiemy na co liczyc, głąby które glosuja za griefem na survivalu po tygodniu odejdą z serwera, zaistnie

• Like 1

jestem za darmowymi działkami ale większymi np 50 x50

co do resetowania survivalu co jakiś czas to zależy co jaki czas ? bo jak będzie resetowany np co miesiac to jestem przeciw 

• Haha 1

Jestem osobą, która kupiła vipa specjalnie, żeby posiadać własną działkę rozumiem, że Gracze by chcieli większe działki 25x25, 50x50 ale VIP posiada 50x50. VIP na ten moment kosztuje 6zł sms( i 1zł zostaje na koncie) a działki zostają "na zawsze", głosuje na tak!

Pozdrawiam xMefPL 🙂

Edited by xMefPL
  • Thanks 1

49 minut temu, Sauron napisał:

jestem za darmowymi działkami ale większymi np 50 x50

co do resetowania survivalu co jakiś czas to zależy co jaki czas ? bo jak będzie resetowany np co miesiac to jestem przeciw 

Chyba żart. Od czego jest VIP? Nie ma nawet takiej opcji, aby wprowadzić taką samą wielkość działek, jak ma ranga, za którą się płaci. Działka dla graczy ma za zadanie i wyłącznie służyć do przechowywania przedmiotów.

vip mógłby mieć jeszcze większą działkę

to oczywiste że płatna ranga powinna posiadać większą

Edited by Sauron

Pomysł z działkami obecnie niestety nie przeszedł. Za jakiś czas ponowie ankietę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this