Jump to content
Monka

[Rekrutacja] Gildie

Recommended Posts

Na serwerze zostały wprowadzone gildie, więc pora na wybranie ich liderów! W tym temacie możecie zgłaszać się na Liderów Gildii!

Będąc Liderem możesz dodać kolegów do Gildii i rosnąć w siłę, zdobywając nagrody dla całej grupy za cotygodniowe zadania i - oczywiście - czapki dla całej gildii!

Wymagania? Jest kilka:

• aktywność na serwerze,
  • kultura,
  • 12 LVL

Jeśli spełniasz te wymagania, odpowiedz nam na kilka pytań:

1. Opowiedz coś o sobie! Jak masz na imię, jaki masz nick, co lubisz, hobby?
  2. Dlaczego akurat TY masz zostać liderem?
  3. Do której gildii aplikujesz, i dlaczego?
  4. Czy byłeś(-aś) karany(-a)?
  5. Ile czasu poświęcasz na serwer?

GILDIE

Biały Lotos - AdameQ
Czerwony Lotos - Sauron
Równościowcy - Newerboard
Kyoshi - TakeruSenpai

*Pamiętaj - długość podania wcale nie świadczy o jego treści! Nie musisz rozpisywać się na A4, by zostać wybranym. W rekrutacji głównie będziemy zwracać uwagę na to, co napisaliście, a nie ile.

Zgłoszenia zbieramy do 25.01.2019!

Edited by Monka
  • Thanks 2

1 . Mam na imię Krystian hmm mam 19 lat w tym roku 20 , interesuje się sportem grami itp , hobby to gotowanie i rysowanie . Nick:TakeruSenpai.

2. Ponieważ ciekawi mnie to dość bardzo i myślę że nadaje się :D.

3.Biały lotos jest według mnie najciekawszy.

4.Nie nigdy.

5. Stosunkowo dużo na ile daje radę mimo że jestem już ,,stary,, to chciałem z kolegą wrócić do tej gry i jestem.

A i spełniam wszystkie warunki wymagań :)

Mam na imię Lilka mam 25 lat, serwerze jestem znana pod nickiem LILI_G_F_2007, głównie gram na serwerze i wychowuje moje dziecko

Uważam, że jestem najlepszą kandydatką na liderkę gildii z uwagi na moje wysokie kompetencje i wiedzę

Aplikuje na liderkę kyoshi gdyż miały piekne makijarze w bajce i były silne

Jeden mucik miałam ale tak to jestem grzeczna

Poświęcam bardzo dużo czasu na serwer średnio 2h dziennie

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

On 1/17/2019 at 6:40 PM, Monka said:

Na serwerze zostały wprowadzone gildie, więc pora na wybranie ich liderów! W tym temacie możecie zgłaszać się na Liderów Gildii!

Będąc Liderem możesz dodać kolegów do Gildii i rosnąć w siłę, zdobywając nagrody dla całej grupy za cotygodniowe zadania i - oczywiście - czapki dla całej gildii!

Wymagania? Jest kilka:

• aktywność na serwerze,
  • kultura,
  • 12 LVL

Jeśli spełniasz te wymagania, odpowiedz nam na kilka pytań:

1. Opowiedz coś o sobie! Jak masz na imię, jaki masz nick, co lubisz, hobby?
  2. Dlaczego akurat TY masz zostać liderem?
  3. Do której gildii aplikujesz, i dlaczego?
  4. Czy byłeś(-aś) karany(-a)?
  5. Ile czasu poświęcasz na serwer?

GILDIE

Biały Lotos - BRAK LIDERA
Czerwony Lotos BRAK LIDERA
Równościowcy BRAK LIDERA
Kyoshi BRAK LIDERA

*Pamiętaj - długość podania wcale nie świadczy o jego treści! Nie musisz rozpisywać się na A4, by zostać wybranym. W rekrutacji głównie będziemy zwracać uwagę na to, co napisaliście, a nie ile.

Zgłoszenia zbieramy do 25.01.2019!

Spełniam wymagania, to juz wiecie 😛

Dominik NewerBoard, z hobby to gaming i troche sportow

Zglaszam sie na lidera bo gracze mnie do tego zachęcali, a skoro umiejetnościami nie moge być mistrzem to chociaż mam nadzieje, że wyłonie w swojej gildii jakieś talenty, które będa sie mogły w niej rozwijać.

Aplikuje do Równościowców, bo spodobali mi sie ogólnie tak na szybko patrząc.

Dostałem 3 kicki na start żeby zrobić achievementa xD (dzięki Torek)

Jestem prawie codziennie na conajmniej godzine, w końcu moja ranga troche też do tego zobowiązuje 😛

Edit: sorry mmaanuel, ale uznałem że tak będzie lepiej biorąc pod uwage przede wszystkim aktywność

Edited by newerboard
  • Like 1

1. Siemanko, mam na imię Kacper mam 17 lat mój nick na serwerze to KapiiPl, Moim hobby jest granie na komputerze oraz technologia i rzeczy z tym związane tyle wystarczy nie chce mi się rozpisywać.

2. Po namowie kolegi, powiedział bym się zgłosił ( xd ) a tak poza tym chciałbym stworzyć najlepszą gildie na serwerze.

3.Chciałbym zostać liderem Czerwonego Lotosu gdyż w kreskówce bardzo mnie zaciekawiła.

4. Nie byłem nigdy karany.

5. Różnie mogę być godzinę czasem dwie czasem więcej ale zazwyczaj jestem więcej niż godzinę.

Edited by KapiiPl

Witam jestem Hubert i mam 16 lat. Mój nick to mmaanuel.
Jestem aktywnym graczem, kiedyś starałem się o helpera ale nie wyszło przez sprawy prywatne.... Staram wchodzić na serwer codziennie i spędzam na nim około 2 godziny (głównie wieczorami) oraz duduje na serverze różne rzeczy np muzea które niedługo będziecie mogli zobaczyć.
Jestem kulturalny, miły i pomocny. 
Na serverze posiadam 80lvl i jako druga osoba wbiłem 60lvl.
Chciałbym zostać liderem gildi równościowców dlatego iż razem z znajomymi od początku chcieliśmy założyć tą gildię, staramy się o równość w statystykach obrażeń itp.  Nie byłem nigdy karany. Moje hobby to granie, uczenie się biologi/chemi/ oraz praca na gospodarstwie. Sądzę że nadaję się na lidera tej gildi ponieważ jestem kreatywny, uczciwy, pomocny, pracowity i przyjazny/przyjacielski, jestem osobą mało kąfliktową, potrafię się dogadać. Dla członków gildi robił bym różne konkursy oraz aktywności z nagrodami.

Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam~~mmaanuel

Hej! Mam na imię Adam, mam nick AdameQ. Ogólnie interesuję się: Piłką ręczną, różnymi innymi sportami, gram też na gitarze i uwielbiam muzykę. 😄 

Powinienem zostać liderem ponieważ jestem często na serwerze, angażuję się w grę i rywalizację, potrafię też wymyślać strategie i doradzać graczom.

Aplikuje do Białego Lotosu dlatego że: Uwielbiam jego członków, a szczególnie Iroha.2019-01-21_22_13_58.thumb.png.7ff8b842c88726da776289a29848cc87.png🙂 

Dostałem 1 mute'a ale grzeczny jestem.😞 

Gram codziennie po 3/4 czasami nawet 5 godzin, więc aktywny jestem.😄 

+ HezuPL      Chciałby być wice-liderem

Edited by AdameQ
  • Like 3
  • Thanks 2

1)      Nick : Sauron      moim hobby jak widać po nicku jest uniwersum władcy pierścieni  spełniam  wymagania

2)       Dlaczego ja ? Chciałbym założyć gildię która byłaby jedną z najlepszych

3)      Czerwony Lotos  dlaczego ? podoba mi się nazwa

4)      Nie

5)      Różnie zwykle  1 -2 h

W dniu 18.01.2019 o 14:59, TakeruSenpai napisał:

1 . Mam na imię Krystian hmm mam 19 lat w tym roku 20 , interesuje się sportem grami itp , hobby to gotowanie i rysowanie . Nick:TakeruSenpai.

2. Ponieważ ciekawi mnie to dość bardzo i myślę że nadaje się :D.

3.Kyoshi ale może akurat tu mam szanse.

4.Nie nigdy.

5. Stosunkowo dużo na ile daje radę mimo że jestem już ,,stary,, to chciałem z kolegą wrócić do tej gry i jestem.

A i spełniam wszystkie warunki wymagań 🙂

• Like 1

Koniec zapisów, a po ustaleniu, mamy i wyniki:

wodnik0206 - Rownosciowcy
Anavel - Ogniste Fretki
skymil - Czerwony Lotos
Przekorny_Los - Bialy Lotos

Serdecznie gratuluję nowym Liderom Gildii!

Guest
This topic is now closed to further replies.