Jump to content

Monka

Użytkownik
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Monka last won the day on September 8 2019

Monka had the most liked content!

Community Reputation

16 Neutral

6 Followers

About Monka

 • Rank
  Gracz

Recent Profile Visitors

1788 profile views
 1. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire i Mistrza Air Czas na składanie podań do 08.03.2019
 2. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  ~ Rozpiska Walk o Water~ Cinekk vs HezuPL Skymil vs Igor ~~ Wygrany z walki Cinekk vs HezuPL vs wygrany z walki Skymil vs Igor
 3. Monka

  [ZADANIA] Gildie

  ~~ ZADANIE 2 ~~ Wydaję mi się, że można już poczuć, iż wiosna zbliża się wielkimi krokami... W takim razie, kolejnym zadaniem jest zebranie kilku kwiatów. Pierwsza gildia zdobywa 3 pkt, druga 2 pkt, a trzecia 1 pkt. 16 niebieskich orchidei, 8 czerwonych tulipanów, 8 białych tulipanów, 8 pomarańczowych tulipanów, 8 różowych tulipanów, 32 maki, 16 margaretek. UWAGA! Ss musi pokazywać wszystkie kwiaty na pasku eq oraz musi być zrobiony przez lidera gildii!
 4. Monka

  [Rekrutacja] Avatar

  ~ Rozpiska walk o Avatara ~ HezuPL vs AdameQ Karibali vs TakeruSenpai // Wygrany z walki HezuPL vs AdameQ vs wygrany z walki Karibali vs TakeruSenpai Czas na walki: do 26.02.2019r. Walki muszą rozgrywać się przy administratorze, moderatorze bądź helperze!
 5. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Karibali zostaje Mistrzem Fire
 6. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Water Czas na składanie podań do 24.02.2019
 7. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire Czas na składanie podań do 21.02.2019
 8. Monka

  [ZADANIA] Gildie

  Na serwer wkraczają zadania dla Gildii! Kyoshi, Równościowcy, Biały Lotos i Czerwony Lotos mają zbudowane bazy, więc pora dać kolejne zadania. Będą pojawiać się one co tydzień i można będzie zdobyć od jednego do trzech punktów - w zależności od szybkości wykonania lub od trudności. Punkty będą zliczane co miesiąc, a zwycięska Gildia zdobywa nagrody. ᴀᴋᴛᴜᴀʟɴʏ ʀᴀɴᴋɪɴɢ Biały Lotos - 6 punktów. Czerwony Lotos - 0 punktów. Kyoshi - 0 punktów. Równościowcy - 0 punktów. Wszystko wyjaśnione? No to startujemy z pierwszym zadaniem! Są walentynki, ale wygląda na to, że ktoś pogubił dekoracje na mapie! Możesz poszukać ich na miastach. [1 PUNKT] Pierwszą budowlą jest SERCE ZE SZKŁA, zawieszone tam, gdzie otacza je pustynia. [ 2 PUNKTY] Drugą jest natomiast PUDEŁKO Z CZEKOLADKAMI, ukryte gdzieś, pomiędzy kamiennymi szczytami. [3 PUNKTY] Tym najtrudniejszym jest CZERWONA RÓŻA, rosnąca na skale, tam, gdzie nie dosięga burza. Gdy ktoś zgłosi jedną budowlę, druga gildia nie może tej samej. Uwaga! Gdy znajdziesz daną strukturę, musisz zrobić Screenshota, na którym będzie przynajmniej dwóch członków gildii i przesłać go pod tym tematem wraz z nazwą gildii!
 9. Monka

  [Rekrutacja] Avatar

  Myślę, że w końcu pora na coś, na co wszyscy czekali - czas, na wybranie Avatara! Większość pewnie wie o co mniej więcej chodzi, ale przybliżę bardziej temat - czemu właściwie warto zostać Avatarem? Po zdobyciu tego tytułu odblokowujesz dostęp do wszystkich czterech żywiołów, co otwiera wachlarz możliwości nowych taktyk, do których dostęp masz tylko i wyłącznie TY! Do tego, Avatar zyskuje dodatkowe, potężnie umiejętności. Więcej informacji o umiejętnościach znajdziesz tutaj.. Zapraszamy do startowania - każdy ma szansę, a ta moc jest na wyciągnięcie twojej ręki! Avatara będzie można odebrać co miesiąc, walcząc z obecnym. Wymagania: Aktywność na serwerze Posiadanie 30 LvL wzwyż Posiadanie jednego z czterech żywiołów (woda/ ziemia/ ogień/ powietrze) Wzór Podania: Nick LvL wraz ze screenem, który go potwierdzi Podczas Walk Zabrania Się: korzystania z umiejętności duchów Zgłoszenia przyjmujemy do 20.02.2019, 20:00 !
 10. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Walka: KapiiPl vs Karibali Wygrywa: KapiiPl
 11. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  ~ Rozpiska Walk o Fire~ KapiiPl vs Karibali
 12. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  C9_Kinoko i Kisielpl - dyskwalifikacja z powodu braku aktywności. Walka: AdameQ vs AtimeQ Wygrywa: AdameQ
 13. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire Czas na składanie podań do 03.02.2019
 14. Monka

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  ~ Rozpiska Walk o Air ~ EvolutionXD vs AdameQ kisielpl vs AtimeQ C9_Kinoko vs wygrany z walki kisielpl vs AtimeQ ~~ Wygrany z walki EvolutionXD vs AdameQ vs wygrany z walki C9_Kinoko vs X
 15. Monka

  [Rekrutacja] Gildie

  Koniec zapisów, a po ustaleniu, mamy i wyniki: wodnik0206 - Rownosciowcy Anavel - Ogniste Fretki skymil - Czerwony Lotos Przekorny_Los - Bialy Lotos Serdecznie gratuluję nowym Liderom Gildii!
×