Jump to content

OryginalnaDrama

Administrator
 • Content count

  259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

OryginalnaDrama last won the day on July 27 2020

OryginalnaDrama had the most liked content!

Community Reputation

129 Exemplary

About OryginalnaDrama

 • Rank
  Maniak
 • Birthday 01/11/2004

Recent Profile Visitors

3065 profile views
 1. OryginalnaDrama

  Rekrutacja - Builder

  Moi Drodzy! Jak doskonale wiecie, ciągle pracujemy nad serwerem, staramy się go ulepszać i modernizować. Jednak z powodu małej ilości osób w administracji postanowiliśmy otworzyć rekrutację na stanowisko Buildera! Jeżeli sądzisz, że nadajesz się do budowania i twoje pomysły mają potencjał oraz jesteś dobrze zaznajomiony z kreskówką i potrafisz odwzorowywać styl, który został tam użyty, to właśnie ciebie potrzebujemy! Wzór Podania: - Imię & Nick w grze. - Wiek. - Krótkie info o sobie. - Screenshot pracy z widoczną tabliczką na której powinien się znaleźć nick oraz data. - Znajomość komend WorldEdita (W drugim etapie rekrutacji sprawdzana przez Cinkka) Życzymy Powodzenia!
 2. OryginalnaDrama

  Ścieżka żywiołu.

  Na modach będzie inny system lvlowania, poza tym już teraz można zdobyć niektóre skille z przeciwnej ścieżki używając zwoju :)
 3. OryginalnaDrama

  Prośba o Unbana

  Odbanowany.
 4. OryginalnaDrama

  Bugowanie w ścianie wchodząc na arene

  ./spawn, /arena dużo wysiłku nie ma w wpisaniu dwóch komend xdd
 5. OryginalnaDrama

  Serwer na Modach vs Aktualizacja do 1.14

  Nie, gdyby cokolwiek lagowałoby serwer nie zostałoby nigdy wprowadzone.
 6. OryginalnaDrama

  Serwer na Modach vs Aktualizacja do 1.14

  Nie rozumiem skąd to pytanie, mody zostały pokrótce scharakteryzowane w temacie, a launcher będzie pobierał je automatycznie, poza tym dodawanie modów może odbywać się na bieżąco (np autorskich).
 7. Moi drodzy Magowie! Od pewnego czasu wspólnie z całą administracją mamy małą zagwozdkę, mianowicie zapowiedzieliśmy już aktualizację serwera do wersji 1.14 jednak po głębszych namysłach doszliśmy do wniosku, że modyfikacje mogłyby wprowadzić większą rozmaitość i tym samym wyróżnić nasz serwer jeszcze bardziej. Dlatego tym razem głos oddajemy właśnie w wasze ręce! Przemyślcie, gdzie chętniej byście grali i weźcie udział w ankiecie. Mody dodałby możliwość tworzenia własnych bloków, dlatego txt nie byłby już potrzebny, Nasz własny, autorski launcher, który umożliwiałby grę bez pobierania całej paczki modów, Dużo łatwiejszy system tworzenia questów, co zwiększyłoby ich ilość, możliwość nowych zbroi czy też broni, lepszy scoreboard oraz bossbar. Możliwe, że pojawiłby się również meble czy nowe moby! Niestety przy takim obrocie spraw wejście na serwer byłoby możliwe tylko przez nasz launcher, MOI DRODZY KOCHANI PLUGIN NA AVATARA ZOSTANIE.
 8. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Z racji tego, że rekrutacja jest zamknięta odrzucam.
 9. OryginalnaDrama

  Turniej 1v1

  Drodzy Magowie! Z okazji Mikołajek, postanowiliśmy urządzić wam mały turniej 1v1! Aby wydarzenie miało miejsce, potrzebujemy parę magów z każdego żywiołu (Chi również) Wymagany 15 LvL! Z każdej pary do dalszego etapu przejdzie jedna osoba, gdzie będą ze sobą rywalizować już między graczami z innych żywiołów Cała walka będzie mieć miejsce na specjalnej arenie. Wygrać może tylko najlepszy mag! Główną nagrodą będzie 50 złoty w SmS-Shopie do wydania według uznania. Osoby, biorące udział dostaną nagrodę pocieszenia w postaci Waluty Specjalnej, którą za niedługi czas będzie można wymienić na specjalne itemki! Zapisy do 27 grudnia. Walki rozgrywane będą od soboty do niedzieli, warunkiem jest obecność rywali oraz chociaż 1 osoby z administracji. Wzór Podania: - Nick na serwerze - Żywioł, którym chcesz walczyć - Imię, wiek - Kilka słów o sobie - Dlaczego chcesz wziąć udział w turnieju? Podania piszcie w odpowiedzi do tematu, w razie jakiś pytań administracja udzieli odpowiedzi. Pilnować będą Anavel, Inkaa_ oraz OryginalnaDrama. Sponsorem nagród jest OryginalnaDrama.
 10. OryginalnaDrama

  [Ranking] TOP 3 PvP

  Październik 2019 1. Losowa Czapka (z określonej puli) 2. 64x diament 3. 32x diament
 11. OryginalnaDrama

  żywioły

  Masz poradnik wyżej, wystarczy zerknąć.
 12. OryginalnaDrama

  nie wiem co napisac LOL

  to lepiej nie pisz nic, ten dział nie służy do tego xd
 13. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Avatar

  OTWIERAM WALKI O AVATARA Pod moim postem piszemy podania na walki, które rozpiszę za tydzień Zwycięzca walk walczy z obecnym Avatarem (Anavel) o tytuł Czas na składanie podań do 08.09.2019
 14. OryginalnaDrama

  [Ranking] TOP 3 PvP

  Sierpień 2019 1. Losowa Czapka (z określonej puli) 2. 64x diament 3. 32x diament
 15. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Earth Czas na składanie podań do 24.08.2019
×