Jump to content

OryginalnaDrama

Administrator
 • Content count

  259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Everything posted by OryginalnaDrama

 1. OryginalnaDrama

  Rekrutacja - Builder

  Moi Drodzy! Jak doskonale wiecie, ciągle pracujemy nad serwerem, staramy się go ulepszać i modernizować. Jednak z powodu małej ilości osób w administracji postanowiliśmy otworzyć rekrutację na stanowisko Buildera! Jeżeli sądzisz, że nadajesz się do budowania i twoje pomysły mają potencjał oraz jesteś dobrze zaznajomiony z kreskówką i potrafisz odwzorowywać styl, który został tam użyty, to właśnie ciebie potrzebujemy! Wzór Podania: - Imię & Nick w grze. - Wiek. - Krótkie info o sobie. - Screenshot pracy z widoczną tabliczką na której powinien się znaleźć nick oraz data. - Znajomość komend WorldEdita (W drugim etapie rekrutacji sprawdzana przez Cinkka) Życzymy Powodzenia!
 2. OryginalnaDrama

  Odliczanie do 60

  Gracze odliczają do 60 Wygrywają, jeśli uda im się doliczyć do tej liczby. Administracja może w każdej chwili przerwać wpisując "0", po czym gracze liczą od nowa. Gracz nie może wpisać liczby pod rząd
 3. OryginalnaDrama

  "Dokończ historię"

  Do gry zapraszam każdego gracza po 12 w nocy
 4. OryginalnaDrama

  Ścieżka żywiołu.

  Na modach będzie inny system lvlowania, poza tym już teraz można zdobyć niektóre skille z przeciwnej ścieżki używając zwoju :)
 5. OryginalnaDrama

  Prośba o Unbana

  Odbanowany.
 6. OryginalnaDrama

  Bugowanie w ścianie wchodząc na arene

  ./spawn, /arena dużo wysiłku nie ma w wpisaniu dwóch komend xdd
 7. Moi drodzy Magowie! Od pewnego czasu wspólnie z całą administracją mamy małą zagwozdkę, mianowicie zapowiedzieliśmy już aktualizację serwera do wersji 1.14 jednak po głębszych namysłach doszliśmy do wniosku, że modyfikacje mogłyby wprowadzić większą rozmaitość i tym samym wyróżnić nasz serwer jeszcze bardziej. Dlatego tym razem głos oddajemy właśnie w wasze ręce! Przemyślcie, gdzie chętniej byście grali i weźcie udział w ankiecie. Mody dodałby możliwość tworzenia własnych bloków, dlatego txt nie byłby już potrzebny, Nasz własny, autorski launcher, który umożliwiałby grę bez pobierania całej paczki modów, Dużo łatwiejszy system tworzenia questów, co zwiększyłoby ich ilość, możliwość nowych zbroi czy też broni, lepszy scoreboard oraz bossbar. Możliwe, że pojawiłby się również meble czy nowe moby! Niestety przy takim obrocie spraw wejście na serwer byłoby możliwe tylko przez nasz launcher, MOI DRODZY KOCHANI PLUGIN NA AVATARA ZOSTANIE.
 8. OryginalnaDrama

  Serwer na Modach vs Aktualizacja do 1.14

  Nie, gdyby cokolwiek lagowałoby serwer nie zostałoby nigdy wprowadzone.
 9. OryginalnaDrama

  Serwer na Modach vs Aktualizacja do 1.14

  Nie rozumiem skąd to pytanie, mody zostały pokrótce scharakteryzowane w temacie, a launcher będzie pobierał je automatycznie, poza tym dodawanie modów może odbywać się na bieżąco (np autorskich).
 10. OryginalnaDrama

  Turniej 1v1

  Drodzy Magowie! Z okazji Mikołajek, postanowiliśmy urządzić wam mały turniej 1v1! Aby wydarzenie miało miejsce, potrzebujemy parę magów z każdego żywiołu (Chi również) Wymagany 15 LvL! Z każdej pary do dalszego etapu przejdzie jedna osoba, gdzie będą ze sobą rywalizować już między graczami z innych żywiołów Cała walka będzie mieć miejsce na specjalnej arenie. Wygrać może tylko najlepszy mag! Główną nagrodą będzie 50 złoty w SmS-Shopie do wydania według uznania. Osoby, biorące udział dostaną nagrodę pocieszenia w postaci Waluty Specjalnej, którą za niedługi czas będzie można wymienić na specjalne itemki! Zapisy do 27 grudnia. Walki rozgrywane będą od soboty do niedzieli, warunkiem jest obecność rywali oraz chociaż 1 osoby z administracji. Wzór Podania: - Nick na serwerze - Żywioł, którym chcesz walczyć - Imię, wiek - Kilka słów o sobie - Dlaczego chcesz wziąć udział w turnieju? Podania piszcie w odpowiedzi do tematu, w razie jakiś pytań administracja udzieli odpowiedzi. Pilnować będą Anavel, Inkaa_ oraz OryginalnaDrama. Sponsorem nagród jest OryginalnaDrama.
 11. OryginalnaDrama

  System Lvli

  System Lvlowania W związku z tym, że naszły sporę zmiany na naszym serwerze postanowiłam pokrótce opisać tu proces odblokowywania skilli, aby przybliżyć wam jak to aktualnie się prezentuje. Oficjalnie możemy powiedzieć, że lvl jest waszym wyznacznikiem społecznym - Im wyższy, tym lepiej, poprzez zdobywanie kolejnych poziomów otrzymujecie dostęp do nowych umiejętności, lokacji, nagród specjalnych oraz rang. Menu LvL'a również uległo przekształceniu, teraz możecie dowiedzieć się, jaki skill znajduję się do odblokowania na danym poziomie (również widoczne przy innych żywiołach) Po wbiciu 15 Lvlu, pojawi nam się okienko z wyborem ścieżki, którą chcemy podążać. Do wyboru dostajemy 2 różne ścieżki, Atak oraz obronę i to od nas zależy, co wybierzemy. Podczas zabijania mobów na expowiskach i zdobywaniu coraz to większych poziomów, mogą nam wypaść zwoje z skillami. Wyglądają tak samo jak Menu żywiołu (Gui) jednak po kliknięciu na nie prawym przyciskiem myszy, uczymy się nowej umiejętności. UWAGA: Zwoju ze skillem możemy użyć tylko do naszego żywiołu! Jeżeli umiejętność nie jest dostępna dla twojego żywiołu, nie będziesz mógł jej używać! Podczas nabijania Lvli, możemy również otrzymać zmianę ścieżki, która działa na tej samej zasadzie co zwoje z skillami. Im wyżej jesteśmy, tym ciekawiej się robi, na 75 Lvl odblokowujemy pierwszą umiejętność z Ducha. Każdy gracz, po dobiciu tego poziomu otrzymuję właśnie magię duchów, a na 88 mamy kolejny wybór (Na 90 otrzymujemy pierwszy ruch z wybranego ducha) Mroczny duch czy Dobry duch? Lepiej szybko się zdecydujcie, jeżeli nie wybierzecie ścieżki lub ducha, nie otrzymacie skilli za wyższe Lvle, dlatego albo należy to zrobić od razu i nie zwlekać, lub powstrzymać się na jakiś czas z expieniem. Nie martwcie się, jeżeli przez przypadek zamkniecie menu wyboru, wystarczy wyjść i wejść na serwer ponownie, uprzednio odbierając nagrodę dzienną (/reward). Wstęp Na lokacje od rang: Żarząca wyspa - Mag Wioska Hamy - Praktykant Szkoła Ognia - Leszcz Wyspa Kyoshi - Praktykant Oaza - Leszcz Południowa Świątynia - Leszcz Biegun Południowy - Początkujący Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, możecie je napisać poniżej.
 12. OryginalnaDrama

  Końcówka Litery Postaci

  Przykładowo: Katara, Azula, Aang itd... Zaczynając: Katara
 13. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Z racji tego, że rekrutacja jest zamknięta odrzucam.
 14. OryginalnaDrama

  Oceń użytkownika wyżej

  Ocena użytkownika wyżej, chyba każdy wie o co chodzi. Osoba: 0/10 Avatar: 0/10 Nick: 0/10 Sygnatura: 0/10 Tło profilowe: 0/10
 15. OryginalnaDrama

  [Ranking] TOP 3 PvP

  Październik 2019 1. Losowa Czapka (z określonej puli) 2. 64x diament 3. 32x diament
 16. OryginalnaDrama

  żywioły

  Masz poradnik wyżej, wystarczy zerknąć.
 17. OryginalnaDrama

  nie wiem co napisac LOL

  to lepiej nie pisz nic, ten dział nie służy do tego xd
 18. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Avatar

  OTWIERAM WALKI O AVATARA Pod moim postem piszemy podania na walki, które rozpiszę za tydzień Zwycięzca walk walczy z obecnym Avatarem (Anavel) o tytuł Czas na składanie podań do 08.09.2019
 19. OryginalnaDrama

  [Ranking] TOP 3 PvP

  Sierpień 2019 1. Losowa Czapka (z określonej puli) 2. 64x diament 3. 32x diament
 20. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Earth Czas na składanie podań do 24.08.2019
 21. Po 1, zły dział, po 2 mimo iż chciałabym się do tego odnieść zostawię to Torkowi oraz moderacji, niech sobie to przemyślą i zadecydują, nie będę mówić o ułożeniu chronologicznym ani nic, poczekam na ich decyzje.
 22. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Mistrzowie Żywiołów

  Otwieram Rekrutacje na Mistrza Fire Czas na składanie podań do 17.08.2019
 23. OryginalnaDrama

  Odliczanie do 60

  10
 24. OryginalnaDrama

  [Rekrutacja] Avatar

  Rozpiska walk o Avatara ~ Furnociak vs Anavel // Wygrany z walki Furnociak vs Anavel vs Cinekk Czas na rozegranie walk do 15.08, powodzenia
 25. OryginalnaDrama

  magia

  Dobry pomysł, szkoda, że pisało go już 10 osób :d Zrobię.
×