Jump to content
Sign in to follow this  
Monka

Żywioły [GUI]

Recommended Posts

Wybór żywiołu, przypisywanie Skilli i opcje /gui

   Po wejściu na serwer najważniejszy jest wybór żywiołu. Możesz tego dokonać wpisując komendę /gui i klikając w item odpowiadający żywiołowi.
   Po następnym kliknięciu MENU ukaże nam się obszerniejsze okno. Znajdziemy tam kilka opcji:

  • Na początek przypisywanie Skilli. Można to zrobić za pomocą bloków u góry menu - klikamy na blok, a następnie na slot, do którego chcemy przypisać dany skill. Listę można przewijać poprzez strzały po bokach.
  • Ze slotów można również usuwać skille za pomocą ikony Bariery. Klikamy raz na opcję "Usuwanie Ruchów" a następnie na ruchy, które chcemy usunąć. Aby wyłączyć tę opcję, klikamy ponownie na "Usuwanie ruchów".
  • Klikając czerwoną wełnę w rogu okna możemy wyłączyć magię. Gdy to zrobimy, nie jesteśmy w stanie używać Skilli. Aby włączyć z powrotem, klikamy na zieloną wełnę.
  • Między usuwaniem ruchów i wyłączeniem magii jest tabliczka, pozwalająca na wyświetlenie szczegółów o Skillach. Po kliknięciu jej, gdy najedziemy na ruch, powinno wyświetlić się KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFO. Kiedy naciśniemy, wyskoczy szerszy opis Skilla.
  • Naciskając jasnozielony barwnik o nazwie Tablica Ruchów, możemy wyłączyć tablicę z lewej strony ekranu. Aby wyświetlić ją ponownie, musimy kliknąć jeszcze raz.
  • W menu istnieje również opcja Zobacz Combosy, dzięki której w naszej liście Skilli pokażą się tylko Combo. Aby włączyć normalną listę, klikamy ponownie.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×