Jump to content
Sign in to follow this  
Torek

Regulamin SmS-Shop

Recommended Posts

I. REGULAMIN SMS-SHOP
Każdy kupujący w SMS SHOP na AvatarCraft.pl, oświadcza, że zapoznał się i akceptuje poniższy tekst regulaminu oraz oświadcza, że zapoznał się z obowiązkiem informacyjnym na podstawie artykułu 13 RODO

1. Regulamin dotyczy SMS SHOP, który znajduje się na podstronie serwisu AvatarCraft.PLhttps://sklep.avatarcraft.pl/sklep/vip
2. Wszystkie przedmioty i usługi w SMS Shop kupujemy za pomocą wirtualnej waluty liczonej w ZŁ.
3. Usługi obsługuje firma HotPay.PL

Informacje o sprzedawcy:
Tomasz Skiba
ul. Sikorskiego 8/32
38-200 Jasło
e-mail: [email protected]

II. TRANSAKCJE1. Kiedy Twój poprawnie wysłany SMS zostanie dostarczony otrzymasz SMS zwrotny z kodem.
2. Po otrzymaniu kodu SMS i wpisaniu go w formularzu, na stronie sklep.avatarcraft.pl, na obecnie zalogowane konto zostanie automatycznie doładowana określona ilość punktów, które następnie mogą być zamienione na wirtualne przedmioty w grze.
3. W przypadku płatności przelewem, po jego zaksięgowaniu (z kart kredytowych i banków internetowych z listy, jest to kwestia paru sekund) na obecnie zalogowane konto zostanie automatycznie doładowana określona ilość punktów, które następnie mogą być zamienione na wirtualne przedmioty w grze.
4. Administracja nie odpowiada za źle wpisane treści SMS lub SMS-y wysłane na nieprawidłowy numer (w takich przypadkach prosimy o pilny kontakt na poniższy adres email). Nie odpowiadamy za zagubione itemy.
5. Zakupione kody, punkty, przedmioty w grze nie podlegają zwrotom.

6. Wszystkie ceny podane w SMS SHOP są cenami brutto (z wliczonym podatkiem VAT). Dokładny cennik widoczny będzie po zalogowaniu do serwisu SMS SHOP.

 

II. REKLAMACJE1. W przypadku braku kodu zwrotnego, błędnie wpisanej treści lub pod błędny numer, prosimy o pilny kontakt na niżej wskazany adres w celu jej korekty. Po rozpatrzeniu reklamacji u operatora, skorygujemy treść, a użytkownik otrzyma prawidłowy kod SMS.
2. W razie innych problemów z działaniem usługi (wpisaniu błędnej treści w celu korekty) należy kontaktować się z działem REKLAMACJE I POMOC 24h: [email protected]

 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×